Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Guziczka 29 mar 2020, 18:50
    Ja właśnie mam tą MaxiFlex jest naprawdę pojemna i mieści okrom naczyń ale przy 4 dzieci ratuje mi życie.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 kwi 2020, 3:17
    Czy któraś z was próbowała umyć blachę z piekarnika? uśmiech Ta zmywarka jak wyjmiesz kosz górny ma opcję włożenia tam blachy z piekarników electrolux. To dopiero bajer uśmiech
    Cytuj
  • Brigget 19 kwi 2020, 19:07
    Faktycznie dobre! Nie lubię myć tej blachy, zawsze mi się woda wylewa poza zlew bo to duże... no właśnie ona nie jest za duża do zmywarki?
    Cytuj
  • Tokjo 29 kwi 2020, 21:36
    Też nigdy nie myłam blachy w zmywarce, a mam zmywarkę od Electroluxa, muszę to sprawdzić bo przydałoby się jej porządne mycie.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 15:19
    Kolezanka ma od Electroluxa zmywarkę MaxiFlex ma dodatkowy kosz i bardzo dużo się w nniej mieści
    Cytuj
  • Plutonka 30 kwi 2020, 22:41
    MaxiFlex to chyba idealna dla dużej rodziny, a jak jest z ochroną szkła u niej?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 cze 2020, 17:09
    Ma opcję ochrony szkła. Nigdy nie było przy niej problemu tez z zaciekami czy niedomyciem nawet głębi szklanek. Jeśli chodzi o blachę z piekarnika to świetna opcja i dzięki temu częściej stanowczo piekę kurczaki uśmiech
    Cytuj
  • Guziczka 30 cze 2020, 18:38
    W sumie nie myłam jeszcze blachy od piekarnika chyba czas spróbować bo przydałoby się takie porządne jej czyszzczenie.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lip 2020, 6:43
    Warto stanowczo. Nie wiem jaki masz piekarnik, bo ja też electroluxa i ich blacha pasuje idealnie. Ogólnie ta MaxiFlex to nowoczesna i warta posiadania zmywarka.
    Cytuj
  • grzyb_h 3 sie 2020, 10:47
    Electrolux ma ogólnie dobre sprzęty. Zmywarek kilka fajnych modeli nowoczesnych które nie tak dawno wprowadzili na rynek więc kazdy znajdzie cos dla siebie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum