Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 25 cze 2015, 8:03
    koonik napisał:Dobra zmywarka potrafi naprawdę sporo kosztować
    No wiesz, ale w dobry sprzęt warto jest inwestować. Posłuży na dłużej i jest mniej awaryjny. Coś za coś. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Koniecpolski 1 lip 2015, 15:36
    MartynKa79 napisał:No wiesz, ale w dobry sprzęt warto jest inwestować. Posłuży na dłużej i jest mniej awaryjny. Coś za coś.
    Niektóre zmywarki nie kosztuja drozej dlatego ze producent jest drozszy tylko dlatego, ze maja wiecej w sobie funkcji niz inne. Te co były podawane electroluxa na 15 kompletów są tej samej wielkosci co inne zmywarki a maja wygospodarowane wiecej przestrzeni w srodku. Warto za taka wygodę doplacic.
    Cytuj
  • Daria05 10 lip 2015, 11:52     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lip 2015, 11:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Producent i marka również ma znaczenie. Lepszy producent to nie tylko lepsze rozwiązania techniczne, ale również jakość komponentów, z których są wykonane, mniejsza awaryjność, itd.
    Cytuj
  • kotek020 10 lip 2015, 23:14
    Moja siostra ostatnio zakupiła sobie zmywarkę Electrolux ESF8810ROXuśmiech sama z nią wybierałamuśmiech I na razie sprawdza się dobrzeuśmiech Dużo pomieści i cichutko chodziuśmiech Dobra dla dużej rodzinki a po imprezkach idealnauśmiech hehe
    Cytuj
  • akbar 13 lip 2015, 13:01
    Przed zakupem zmywarki warto zapoznać się z wiadomością w internecie , http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zmywarke/357/ , dzięki niej wybrałem dobrej jakości zmywarkę.
    Cytuj
  • kotek020 14 lip 2015, 0:23
    .... racja po co kupować w ciemno uśmiech My z siostra też najpierw sprawdziłyśmy sobie w necie uśmiech I w końcu wybrałyśmyuśmiech I cenowo mozna sobie zobaczyc itp. fajna sprawauśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 16 lip 2015, 8:26
    Mam nietypową kuchnię,mała wąska. Dopasować do niej zmywarkę, to nie lada sztuka. Trafiłam na stronkę electro.pl i odetchnęłam z ulgą. Jest taka jaka chciałam Zmywarka AEG F 6541 PM0 i a co ważniejsze zmieści się do mojej kuchni .
    Cytuj
  • UllKa 18 lip 2015, 13:12
    Jakie ma wymiary ?
    Cytuj
  • Jeleniuwski 18 lip 2015, 16:17
    Jeśli masz czas, możesz poczekać na rabat na stronach. Czasem można kupić nawet za pół ceny, ale nie każdy może dziennie obejrzewać takie oferty i czekać na pojawę takich obniżek. Nie dziennie się pojawiają, niestety
    Cytuj
  • buniak1952 20 lip 2015, 11:45
    zwywarki boscha są najlepsze
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum