Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 15 wrz 2019, 11:15
    Czyli można ustawić też na takie krótkie zmywanie? jest opcja, że kosz będzie za ciężki i się nie podniesie?
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 21:36
    Można ustawić taki krótki program, często tak robię w awaryjnych sytuacjach, domywa bardzo dobrze, a kosz to nie ma opcji, że opadnie czy coś, wszystkie jest bardzo stabilne.
    Cytuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:02
    O widzisz to dzięki za tak cenne info, dobra zmywarka to podstawa szczególnie jak są dzieci w domu. W takim przypadku to ulga dla kręgosłupa.
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 15:56
    mam dużą styczność, więc z czystym sercem polecę Electroluxa MaxiFlex z trzecim koszem. Świetnie się sprawdza przy dużejjj roszinie lub gościach
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 11:55
    A ta MaxiFlex mieści więcej naczyń? Jestem na etapie remontu i szukam jakieś pojemnej zmywarki.
    Cytuj
  • Ogryzka 4 gru 2019, 8:32
    Luiziana napisał:mam dużą styczność, więc z czystym sercem polecę Electroluxa MaxiFlex z trzecim koszem. Świetnie się sprawdza przy dużejjj roszinie lub gościach
    Nie wiem czy próbowałaś ale ta zmywarka ma też opcję mycia blachy z piekarnika w tym górnym koszu. Uwielbiam tą opcję, bo nigdy się z taką się nie spotkałam a to mega potrafi ułatwić życie uśmiech
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 17:28
    Ogryzka napisał:
    Luiziana napisał:mam dużą styczność, więc z czystym sercem polecę Electroluxa MaxiFlex z trzecim koszem. Świetnie się sprawdza przy dużejjj roszinie lub gościach
    Nie wiem czy próbowałaś ale ta zmywarka ma też opcję mycia blachy z piekarnika w tym górnym koszu. Uwielbiam tą opcję, bo nigdy się z taką się nie spotkałam a to mega potrafi ułatwić życie uśmiech
    Naprawdę? Domywa blachy? Nie spotkałam się z tym. Zresztą musi być pojemna skoro się mieszczą.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:30
    Ja mam zmywarkę QuickSelect, jest o tyle fajna, że to ja wybieram jej czas pracy a ona dostosowuje program pracy uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:00
    Zonka25 napisał:Ja mam zmywarkę QuickSelect, jest o tyle fajna, że to ja wybieram jej czas pracy a ona dostosowuje program pracy uśmiech
    Całkiem fajna funkcja w tej zmywarce, bo jak się człowiek spieszy, albo goście w drodze to można ustawić szybkie mycie.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sty 2020, 21:03
    Martyna29 napisał:
    Ogryzka napisał:
    Luiziana napisał:mam dużą styczność, więc z czystym sercem polecę Electroluxa MaxiFlex z trzecim koszem. Świetnie się sprawdza przy dużejjj roszinie lub gościach
    Nie wiem czy próbowałaś ale ta zmywarka ma też opcję mycia blachy z piekarnika w tym górnym koszu. Uwielbiam tą opcję, bo nigdy się z taką się nie spotkałam a to mega potrafi ułatwić życie uśmiech
    Naprawdę? Domywa blachy? Nie spotkałam się z tym. Zresztą musi być pojemna skoro się mieszczą.
    Jest pojemna, a blacha mieści się na górnej szufladce, więc cała zmywarka poza tym pozostaje jeszcze do załadowania. Dla mnie to genialne wyjście. Electrolux świetnie to wymyślił.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum