Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Fototapeta na drzwi i ściany, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fototapeta na drzwi i ściany

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mokijte6 4 wrz 2012, 10:27
    A jak wygląda sytuacja z fototapetami? Macie coś takiego w domu? Myślę o naklejeniu fototapety w mieszkaniu, dlatego chciałabym poznać różne opinie na ten temat, żeby było mi łatwiej podjąć decyzję. przymrużenie oka
    Cytuj
  • mokijte6 6 wrz 2012, 12:08
    Atomowiec napisał:My też w domu kładliśmy kiedyś fototapetę i to był koszmar. Robiliśmy to sami. Logika była taka, że skoro kładliśmy zwykłe tapety to fototapety to żaden problem. I to był błąd.
    Po pierwsze jak ktoś zauważył ściana musi być równa jak amerykańska autostrada.
    Dwa, tylko tapetę smaruje się klejem i odkłada na jakiś czas. Te tapety potrafią pochłonąć sporo kleju.
    Trzy, tapety nakładamy w różnych odstępach czasu. Bo mają one zdolność kurczenia się, jak klej wysycha.
    Za bardzo nałożonej tapety nie wygładzać, to się może rozerwać.
    Co do drzwi, to jak dasz radę położyć na ścianę, to na drzwi tym bardziej.
    A jakich fototapet używaliście? Chodzi mi o rodzaj. Lateksowe, papierowe, jakieś inne? Będę o to pamiętać na przyszłość.
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 16:54
    Ja polecę papier syntetyczny powlekany lateksem /latex ,
    takie fototapety są naprawdę trwałe i w dodatku super na ścianie wyglądająuśmiech
    Wiem z autopsji, u nas wisi taka m.in:
    Taka "miastowa" ale i z duszą. Super motyw
    Cytuj
  • miguska 15 lip 2013, 11:42
    Na meble i drzwi lepiej jest stosować fotookleiny niż fototapety. Ale w niektórych miejscach, możesz znaleźć fototapety i fotookleiny o takim samym wzorze. No i też zajmują się naklejaniem fototapet i fotooklein, więc nie ma co się bać, że coś nierówno wyjdzie. uśmiech
    Cytuj
  • plny 17 lip 2013, 12:10     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lip 2013, 12:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja fototapety na drzwi nakleiłem rok temu i nadal trzymają, teraz będę kupował na ściany, by uzyskać pełny efekt. przymrużenie oka
    Cytuj
  • losia 17 lut 2016, 23:06
    Fototapeta na drzwiach jakoś mi się nie podoba, jednak na ścianie jak najbardziej. Według mnie taka fototapeta może nadać bardzo fajnego charakteru każdemu wnętrzu. Mnie marzy się fototapeta z Decoboo o ta



    Jest cudowna jednak zanim jakąkolwiek kupię muszę zmienić meble i cały wystrój. Bo chcę, aby całość świetnie wyglądała uśmiech
    Cytuj
  • malfred 19 lut 2016, 13:54
    nie lepiej i taniej będzie jeśli poszukasz innej fototapety żeby pasowała do aktualnego stanu pomieszczenia??. W sumie jak się ma kasy to kto bogatemu zabroniuśmiech
    Cytuj
  • dalf 12 kwi 2024, 9:47
    Sprawdź http://tragediadonbasu.pl/drzwi-balkonowe-powinny-byc-modne/ naprawdę warto.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum