Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie schody wewnętrzne?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie schody wewnętrzne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Grantorino 26 lis 2010, 23:17
    Witam, mam pytanie jakie schody wewnętrzne są Waszym zdaniem lepsze drewniane czy betonowe?
    Cytuj
  • Manolito 27 lis 2010, 6:56
    Ciężko powiedzieć tak ogólnie. Kwestia gustu, miejsca, przeznaczenia.
    Cytuj
  • Grantorino 27 lis 2010, 8:34
    Chodzi mi o zalety i wady obu rozwiązań, opinie ludzi, ktorzy mają jedne i drugie.
    Cytuj
  • Bancroft 27 lis 2010, 12:08
    Jak dla mnie do wnętrza domu zdecydowanie drewniane. Są cieplejsze i lżejsze optycznie, dają przestrzeń.
    Cytuj
  • Apoliner 27 lis 2010, 14:26
    Dla jednych lepsze sa schody betonowe, dla innych drewniane, z tym, ze betonowe też trzeba obłożyć drewnianymi stopniami, bo raczej nie jest miło stapać w domu po betonowych stopniach, często bosą stopą. Ja generalnie też wolę drewniane.
    Cytuj
  • Manolito 27 lis 2010, 17:43
    Witam, jesli chodzi o koszty to nawet z drewnianymi stopniami betonowe wyjda taniej. Poza tym są trwalsze od drewnianych, ktore mogą sie rozeschnąć, popękać, mogą je podjadac szkodniki.
    Cytuj
  • kaziu 27 lis 2010, 19:43
    To chyba zależy od wnętrza, jesli chcesz wyeksponować schody w salonie to na pewno musza być samonośne drewniane, z drewna o pięknym uslojeniu wyeksponowanym przez lakier. Kolor mozna dobrac do wnętrza wybierając odpowiedni gatunek albo bejcując drewno.
    Cytuj
  • ciuciubabka 26 mar 2011, 1:24
    Betonowe schody nie muszą wcale wyglądać przytłaczająco i ciężko. Można je obłożyć płytkami albo zrobić drewniane stopnice i pomalować na jasno, efekt będzie bardzo fajny. A drewniane z kolei mogą być ciężkie optycznie, zależy też jaka konstrukcja.
    Cytuj
  • Tomatofan 26 mar 2011, 8:25
    Ja mam zamiar położyć płytki na schodach, w wejściu na poddasze. Znalazłem takie fajne płytki ryflowane z Paradyża i już jestem zdecydowany.
    Cytuj
  • Iolla007 26 mar 2011, 9:18
    A wiecie gdzie mozna znaleźć takie płytki z przeznaczeniem na schpdy? Rodzice teraz robią remont i pomagam im w wyborze materiałów itd. Ale nigdzie nie widzialam płytek schodowych. A może nie ma czegoś takiego tylko takie same jak na podłogi się kładzie?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum