Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tesa1959 19 kwi 2011, 0:45
    Witam. Czeka mnie remont łazienki. Zastanawiałam się nad kabiną, ale mam wątpliwości. Mam niepełnosprawnego męża. Do wanny jest mi coraz ciężej go wpakować, a w kabinie też nie będzie wygodnie, bo łazienka jest 2x2m inie mogę jej zagracić. Myślę, że dobrym wyjściem byłby sam panel prysznicowy. Nie widziałam takiego rozwiązania, więc bardzo chętnie obejrzałabym zdjęcia. e-mail: malgorzata.klimaszewska@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam.


    motylica napisał:Witam serdecznie

    Ja posiadam osobiście jak i wykonuję takie kabiny z żywicy epoksydowej. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i antygrzybiczna.
    Cytuj
  • hubalanka 16 sty 2012, 21:40
    Moim zdaniem rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne. Na temat wykonania i zalet prysznica bez brodzika poczytać można tutaj
    Cytuj
  • Ewazion77 2 lut 2012, 21:09
    cos fajnego sam jestem zatym polecam klijetom niedokonca zdecydowanym
    Cytuj
  • Ewazion77 5 lut 2012, 19:42
    uśmiech
    Ewazion77 napisał:cos fajnego sam jestem zatym polecam klijetom niedokonca zdecydowanym
    Cytuj
  • megalazienki 9 lut 2012, 14:59
    Witam uśmiech
    według mnie rozwiązanie z płaskim brodzikiem jest lepsze. Łatwiej umyć brodzik niż płytki.
    Fugi po pewnym czasie robią się po prostu brudne, powierzchnia brodzika jest jednolita.
    Dodatkowo na płytkach łatwiej ośliznąć niż na brodziku.
    Brodzik można wpuścić w podłogę, jeśli jest taka możliwość, może być on całkiem płaski, a także może być w rożnych kolorach.


    Cytuj
  • bartos 26 kwi 2012, 21:34
    to rozwiązanie się sprawdza, tylko musi być dobrze zrobione od początku i nic tam pleśnieć nie będzie spokojnie, ale to generalny remont łazienki jest z tym związany, bierzcie dobrych fachowców z polecenia, albo firmy, które wam gwarancję jakąś na taką usługę dadzą, żeby było do kogo w razie w dzwonić
    Cytuj
  • guapo244 1 sie 2012, 22:46
    Witam po raz kolejny.
    Wiele osób już do mnie pisało odnośnie takich brodzików i chcę również podać swój nr tel. ponieważ bywa że nie odpisuję długo na emaile. Bardzo profesjonalne rozwiązania tego typu. Szczególnie dla osób starszych pomysł jest naprawdę fantastyczny. Takie systemy są coraz częściej stosowane i robię ich naprawdę sporo. Polecam wszystkim zainteresowanym i tym mniej zainteresowanym jak i tym nie zdecydowanym. W przypadku braku jakiejkolwiek koncepcji bądź pomysłu proszę się ze mną skontaktować.
    Cytuj
  • styxia 7 sie 2012, 19:05
    Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką brodzików i przy remoncie wybrałam szklaną kabinę walk in bez żadnego brodzika. Sprawdza się bardzo dobrze - solidnie wykonana, nie ma się co popsuć, łatwo utrzymać czystość. Zerknij na stronę firmy, która zrobiła dla mnie kabinę kabiny prysznicowe - może któreś z rozwiązań Ci się spodoba. Skoro jest to mała łazienka, to możesz zamówić kabinę na wymiar - wtedy wykorzystasz dosłownie każdy centymetr powierzchni, jaką dysponujesz.
    Cytuj
  • Kor25 28 wrz 2012, 12:40
    A czy ktoś wie jaki jest szacunkowy koszt przerobienia wanny na prysznic bez brodzika?
    Cytuj
  • guapo244 7 lis 2012, 23:34
    Nie ma czegoś takiego jak szacunkowy koszt bez podania miejsca i czasu.
    Wiele czynników na to wpływa.
    Jeden zrobi to za 1000zl a inny za3000zl.
    Pozdrawiam
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: naprawa spłuczki