Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tadeusz85 8 lis 2012, 9:00
    ja jednak bym też polecił zostanie przy wannie - dodać prysznic i będzie zapewniona super kąpiel za każdym razem uśmiech


    Cytuj
  • yerba080 8 lis 2012, 11:01     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 12:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też jestem zdania, że lepiej zostać przy wannie i zamontować uchwyt, który przytrzyma nam słuchawkę. Osoby, które wymieniają wannę na prysznic bardzo szybko żałują tej decyzji, ponieważ zaczyna im brakować tego, że mogą się położyć w wannie i odpocząć po ciężkim dniu.




    Cytuj
  • emka27 26 lis 2012, 19:29
    Nie mam pojęcia, ja też generalni wolę wygodną wannę
    Cytuj
  • konto_usuniete_184885 2 sty 2013, 19:14
    Prysznic czy wanna? A dla osób starszych z ograniczoną sprawnością ruchową polecam WANNY z DRZWIAMI.
    Zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej kąpieli.

    Jeżeli TY nie potrzebujesz takiej wanny to proszę poleć komuś, kto o takim rozwiązaniu nie wie.
    Cytuj
  • Marta30S 8 sty 2013, 11:57
    guapo244 napisał:Nie ma czegoś takiego jak szacunkowy koszt bez podania miejsca i czasu.
    Wiele czynników na to wpływa.
    Jeden zrobi to za 1000zl a inny za3000zl.
    Pozdrawiam
    Dokładnie... a jak masz wujka to i za piw pare skrzynek da radęuśmiech
    Ale ja nie polecam kabiny bez brodzika - w brodziku przekąpiesz dziecko, starszą osobę itd - zawsze choc ten minimalny brodzik się przydać może. Remont łazienki (tu masz przykłady ze zdjeciami) to nie sztuka, ale sztuką jest go mądrze zaplanować, a nie potem żałować, że się zrezygnowało z głupiego brodzika i teraz "czarna magia"...
    Cytuj
  • wesli1 30 sty 2013, 9:24     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sty 2013, 9:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Jestem wykonawcą takich brodzików bezbrodzikowych. Sprawdza się to doskonale jeżeli jest dobrze wykonane. A więc spadek, właściwa izolacja pozioma i na ścianach, oraz prawidłowo dobrany odpływ liniowy. Chodzi o to żeby odebrał taką ilość wody jaka wypływa z sita. Stosuje się z reguły deszczownicę oraz zestaw ze słuchawką. Aktualnie odpływu montowane są również w ścianę. To ciekawe rozwiązanie lecz nieco kosztowniejsze.
    Cytuj
  • wesli1 30 sty 2013, 9:43
    Każda łazienka ma swoją specyfikę. Tego zdalnie nie da się wyliczyć ,trzeba widzieć
    Cytuj
  • Kor25 3 lut 2013, 17:16
    tadeusz85 napisał:ja jednak bym też polecił zostanie przy wannie - dodać prysznic i będzie zapewniona super kąpiel za każdym razem uśmiech
    Wanna zostałauśmiech
    Cytuj
  • artikos 6 lut 2013, 22:03
    Warto wybrać dobre armatury w łazience. Polecam są solidne i dobre
    Cytuj
  • ubuunii4 30 maj 2013, 20:25
    Ja jednak namawiam do zakupu [url=http://]wanny[/url], a do małych łazienek polecam narożne wanny
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: naprawa spłuczki