Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mała pralka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mała pralka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 1 sie 2020, 8:52
    Moja mama kupiła tą serię Perfect Care. Ma pralkę i suszarkę połączoną łącznikiem. Więc suszarka stoi na pralce i nieźle to oszczędza miejsce. Sama sprzęty świetne. Cicha praca, delikatne dla tkanin i duży wybór programów.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sie 2020, 17:12
    Takie to specjalne łączenie można kupić w sklepie czy trzeba zamawiać od electroluxa?
    Cytuj
  • Meggi85 1 sie 2020, 17:32
    Tam gdzie masz sprzęty electroluxa można ten łącznik spokojnie zamówić. Ta seria PerfectCare jak dla mnie idealne do łączenia.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sie 2020, 21:00
    Kupiłam pralkę i suszarkę Perfect Care i od razu udało mi się kupić ten łącznik. Genialne rozwiązanie. A same sprzęty najlepsze.
    Cytuj
  • grzyb_h 30 wrz 2020, 20:21
    A czy któraś z was ma opcję prania dużych rzezy takich jak kołdry? Jak to wygląda przy tych modelach ?
    Cytuj
  • Meggi85 2 lis 2020, 0:29
    Wydaje mi się, że ta opcja jest w kilku modelach tych które mają większe ładowanie. A jeśli chodzi o konkretny program o na pewno jest w suszarkach Perfect Care.
    Cytuj
  • grzyb_h 2 gru 2020, 11:22
    Podpowiedzcie mi czy ten łącznik do Electroluxa można dostać gdzieś stacjonarnie czy trzeba zamówić on line?
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2020, 13:50
    Na pewno ze strony electroluxa możesz zamówić, ale zerknij tez on line na stronach tych molochów od AGD.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 sty 2021, 18:08
    Zamówiłem ze strony electroluxa. Jest genialny i ma do tego półeczkę dzięki której mogę sobie składać wygodnie pranie, albo położyć kosz na pranie. Dzięki temu oba sprzęty są w jednym miejscu i nie wymagają dużo przestrzeni.
    Cytuj
  • Meggi85 30 mar 2021, 23:21
    Czy ktoś z was ma electroluxa z tej serii o której piszecie ale w wersji Slim ?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum