Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble do pokoju dziecka - co istotne?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble do pokoju dziecka - co istotne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 15 sie 2013, 10:24
    Co powinno mieć znaczenie przy zakupie mebli do pokoju dziecka?
    Czy materiały powinny być jakieś szczególne? Kolor? Certyfikaty?
    Będziemy wdzięczni za pomoc.
    Cytuj
  • Glinka 20 sie 2013, 13:28
    Niech przede wszystkim będą bardzo trwałe - tylko wtedy meble nie padną po kilku miesiącach korzystania.
    Dzieci naprawdę potrafią szybko rujnować meble. Jeśli zatem nie kupicie ich w odpowiedniej jakości, to będą z tego wynikały wyłącznie problemy.
    Cytuj
  • 20 sie 2013, 17:40
    Ważne jest przede wszystkim by były bezpieczne dla dzieci. Nie zdawałbym się w tej kwestii na wybór dziecka przymrużenie oka nie zawsze to co się podoba jest odpowiednie. Myślę, że najlepiej doradzą w samym sklepie podczas zakupu.
    Cytuj
  • zylek 22 sie 2013, 10:45
    Tak całkowicie obiektywnie - co sądzisz, o tych meblach, które widać niżej? Uważam, że zestaw jest super, jakościowo również wygląda pozytywnie. Popierasz?



    Cytuj
  • Glinka 25 sie 2013, 20:44
    Super są. Tak początkowo wydawało mi się, że zbyt chłopięca, ale po usunięciu zdjęć jak najbardziej mogą o być meble do pokoju dziewczynki.
    Istotne, żeby meble były po prostu uniwersalne ;-)
    Cytuj
  • zylek 26 sie 2013, 15:28
    Namawiam druga połowę, ale wszystko idzie ku temu, że będziemy mieli te meble. Przeglądaliśmy całą masę projektów i tak naprawdę większość z nich jest słaba, szczególnie jeśli chodzi o kolorystykę, styl, uważam że to całkowicie inna półka ;-)
    Cytuj
  • Glinka 27 sie 2013, 17:47
    Ja namawiać nie będę - mebelki są fajne, my byśmy takie kupili, a jakie wy wybierzecie, to już w 100% wasza decyzja.
    Najważniejsze, żebyście po prostu nie kupili żadnego szajsu.
    Cytuj
  • hanka100 28 sie 2013, 9:54
    Oczywiście, że materiał jest istotny. Najlepsze jest oczywiście drewno. Musisz też zwrócić uwagę czy użyto ekologicznych klejów i lakierów przy produkcji, bo inaczej może wystąpić jakaś reakcja alergiczna. W http://www.urokdrewna.pl/ mają bardzo fajne, niedrogie i ekologiczne meble, radzę Ci się rozejrzeć, sama kupowałam tam łóżko 90x200 dla mojej córki i sprawuje się elegancko. A tak ponadto to jest już wszystko zależy od Twojego gustu. Czy chcesz kupować jakiś komplet mebli, kolorowych, czy dobierać osobno. Jedyna rada z mojej strony to taka, byś zwróciła uwagę, by te meble starczyły na wiele lat, dziecko szybko wyrasta, nie warto kupować jakichś śmiesznych, kolorowych szafeczek dla dziecka, bo dłużej niż 5 lat nie będzie ich używać.
    Cytuj
  • zylek 28 sie 2013, 15:47
    Dzięki za radę, ale kupimy te pierwsze meble. Wszyscy, którym to pokazaliśmy, wyrazili się bardzo pozytywnie na ich temat.
    jakościowo też wiem, że są, super, tak więc raczej nie ma się nad czym zastanawiać. To odpowiedni wybór na mebelki ;-)
    Cytuj
  • Alicja34 28 sie 2013, 15:52
    Jak dla mnie ten komplet jest zbyt jaskrawy. Uważam, że pokój dziecka powinien być utrzymany w jasnej tonacji - powinno to być przecież miejsce relaksu i wyciszenia.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum