Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble do pokoju dziecka - co istotne?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble do pokoju dziecka - co istotne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 30 wrz 2015, 20:36
    Cena łózka?
    Cytuj
  • koonik 30 wrz 2015, 21:48
    Przede wszystkim to, żeby były bezpieczne.
    Cytuj
  • Glinka 1 paź 2015, 17:24
    Meble w pokoju dziecka muszą być kolorowe. Takie też meble były w pokoju naszego synka. Niestety wszystko za czasem niszczy się- szczególnie w pokoju małego dziecka. Mieliśmy wymienić meble w pokoju synka, jednak zdecydowaliśmy się na zakup oklein. Okleiliśmy meble i teraz wyglądają jak nowe. Zapewne niebawem synek znów zniszczy wierzch mebli- wtedy znów zdecydujemy się na kolejną okleinę.
    Cytuj
  • pistacja 19 paź 2015, 10:45     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2015, 12:38, w całości zmieniany 2 razy)
    Istotne jest to, aby meble posiadały odpowiednie atesty i sprzyjały tym samym bezpieczeństwu dziecka. Do tego segmentu zaliczają się między innymi meble i [url=http://atbmeble.pl/]akcesoria meblowe dla dzieci z atbmeble[/url]. Warto zerknąć na tę stronę, bo mają produkty naprawdę wysokiej jakości.
    Cytuj
  • UllKa 13 lis 2015, 15:25
    Atesty i dobrze żeby były wykonane z materiałów ekologicznych.
    Cytuj
  • Karolcia100 23 lis 2015, 12:26
    Ja mojemu Kacperkowi kupowałam rok temu meble biało-niebieskie z tego sklepu. Standardowo - łóżko, komoda, biurko. Dodatkowo mąż zamontował mu białe półki. Pokój ma niebieski, więc stwierdziliśmy, że będą mu pasować, zresztą sam wybierał i te mu się spodobały. Nie zniszczył ich, one same w sobie też są solidnie wykonane. Jeśli jednak dziecko jest aż nadto aktywne i niszczy rzeczy i meble w swoim pokoju to wtedy lepiej z bieli zrezygnować..
    Cytuj
  • marthetmannrr 30 lip 2021, 8:51
    Mój syn uwielbia zielony więc zrobiliśmy mu małą dżungle w pokoju wielki uśmiech Takze mysle, ze idealnym rozwiazaniem na meble do pokoju dla dzieci jest kierowanie sie kolorystyką którą lubią! jesli chodzi o meble, to mysle ze biureczko, biblioteczka i kącik zabawowy no i oczywiście łóżko przymrużenie oka jak ktoś szuka dobrego materaca, do mój syn śpi na hilding funky i polcamy
    Cytuj
  • wilgga 28 maj 2023, 13:55
    Dla dziecka potrzebny będzie i dobrej jakości materac. Polecam marke Fiki Miki. Mieliśmy i do łóżeczka od nich materac , teraz mamy materac Vera + już z tych wiekszych
    Cytuj
  • nowa_kamila 1 mar 2024, 10:25
    Jednym z miejsc w którym znajdziecie asortyment znacząco ułatwiający aranżację dziecięcego pokoju jest https://www.lampsandco.pl/kategoria/dekoracje W ich rozbudowanej i różnorodnej ofercie znajdziecie m.in. meble dziecięce, materace, oświetlenie, tapety, zabawki oraz dodatki i akcesoria. Każdy dostępny tam produkt to wysoka jakość wykonania i korzystne ceny. Dodatkowo możecie na ich stronie skorzystać z ciekawych inspiracji na aranżację pokoju dziecięcego. Będzie tak jak ja zachwyceni wizytą u nich. Polecam.
    Cytuj
  • bexo 8 kwi 2024, 7:46
    Sprawdź http://tragediadonbasu.pl/ladne-szafy-do-kupienia-w-wielkopolsce/ polecam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum