Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble do pokoju dziecka - co istotne?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble do pokoju dziecka - co istotne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 29 sie 2013, 15:24
    Jaskraw? Albo nie wiem co oznacza jaskrawy, albo... Gdzie tutaj widzisz jaskrawość? Dla mnie ten kolor jest w 100% odpowiedni ;-)
    Zresztą już wszystko zamówiliśmy, więc po faworach ;-)
    Cytuj
  • Kieszonka888 30 sie 2013, 9:33     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sie 2013, 9:33, w całości zmieniany 1 raz)
    fajne mebelki, ale dla kogoś, kogo stać na wymianę mebli, gdy maluch wyrośnie. Wiele firm proponuje [url=http:// meble na wymiar[/url] lub takie, które "rosną" wraz z dziećmi. Biurko można regulować, łóżko wydłużać - dzięki temu nie trzeba kupować ciągle nowych mebli.
    Cytuj
  • waloria 30 sie 2013, 9:53
    Co istotne ? Zależy jakie masz priorytety. Dla mnie najważniejsze byłoby bezpieczeństwo dziecka, a zaraz potem praktyczność mebla i na końcu cena.



    Cytuj
  • zylek 30 sie 2013, 15:55
    Dla nas też bezpieczeństwo jest bardzo ważne, to oczywiście, ale kolejne propozycje nie mają sensu - zamówiliśmy te czerwone meble ze zdjęcia, które były pokazane na poprzedniej stronie ;-)
    Cytuj
  • pani_woda 9 wrz 2013, 14:51
    kolory wybierasz sama, zależy co Ci będzie pasowało do wnętrza, natomiast warto, aby oprócz ładnej prezentacji, meble były funkcjonalne, szafa nie powinna być zbyt mała, dobrzy w zestawie była komoda itd. ja dla swojej córki kupiłam takie meble http://www.puchatkolandia.pl/zestaw-rainbow-baby-best/ śliczne, żywe akcenty kolorystyczne
    Cytuj
  • joannaMos 18 lis 2013, 9:26
    Według mnie istotny jest kolor, który powinien być dobrany do płci oraz temperamentu dziecka, ponadto funkcjonalność mebli, pojemna szafa, wygodne łóżko i ergonomiczne biurko to kluczowe rzeczy.
    Cytuj
  • jarzebina 25 lis 2013, 9:28
    Jeśli chodzi o meble typu szafa, komoda, regał to mamy proste białe, na dłużej wystarczą, bo sprawdziły się zarówno w pokoju niemowlaka, jak i teraz starszego dziecka. Łóżko z czasem i tak trzeba zmienić. Jeśli chodzi jeszcze o biurko i krzesło dla starszego dziecka, które chodzi do szkoły, odrabia lekcje itp to warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale też na to, jaką pozycję podczas siedzenia ma dziecko, czy się nie garbi, czy ma stopy oparte na podłodze. Warto zainwestować w Dobre Krzesło, które ma wyprofilowane oparcie, jest elastyczne, dopasowuje się do kształtu pleców dziecka, a dziecko może siedzieć na nim tak, jak mu wygodnie,a przy okazji zdrowo dla kręgosłupa uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 4 gru 2013, 9:59
    Meble powinny być białe, lub drewniane, ale ogólnie jasne. Najlepiej na tyle uniwersalne, żeby mogły posłużyć i 2- i 5-latkowi, żeby nie trzeba było rok w rok nowych mebli kupować przymrużenie oka Często spotykam się z opinią, że ludzie boją się, iż z jasnymi meblami pokój będzie smutny i że może lepiej kupić kolorowe, a moim zdaniem kolorowe to mogą być inne rzeczy: ściany, dywan, zasłonki.
    Cytuj
  • erykit 17 gru 2013, 12:00
    Meble dla dziecka powinny składać się przede wszystkim z naturalnych, nietoksycznych materiałów. Na przykład marka Ki Ko do malowania używa wyłącznie ekologicznych, akwarelowych farb i dzięki temu można być bezpiecznym o zdrowie malucha.
    Tutaj możecie sobie przejrzeć ich ofertę: http://www.ki-ko.pl/ (meble są do kupienia w Warszawie). Myślę, że warto się nad nimi zastanowić ponieważ są modułowe i przez to można je dopasować łatwo do praktycznie każdego pomieszczenia ...
    Prezentują nowoczesny, elegancki design, nieco w norweskim stylu.
    Zdjęcie mebelków:
    Cytuj
  • favcia 24 sty 2014, 23:44
    jarzebina napisał:Jeśli chodzi o meble typu szafa, komoda, regał to mamy proste białe, na dłużej wystarczą, bo sprawdziły się zarówno w pokoju niemowlaka, jak i teraz starszego dziecka. Łóżko z czasem i tak trzeba zmienić. Jeśli chodzi jeszcze o biurko i krzesło dla starszego dziecka, które chodzi do szkoły, odrabia lekcje itp to warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale też na to, jaką pozycję podczas siedzenia ma dziecko, czy się nie garbi, czy ma stopy oparte na podłodze. Warto zainwestować w Dobre Krzesło, które ma wyprofilowane oparcie, jest elastyczne, dopasowuje się do kształtu pleców dziecka, a dziecko może siedzieć na nim tak, jak mu wygodnie,a przy okazji zdrowo dla kręgosłupa uśmiech
    Ja się kiedyś nad nim zastanawiałam, ale że nie miałam styczności to wydawało mi się nazbyt sztywne. Szkoda, że były dostępne tylko w necie. Moja siostra chodzi do gimnazjum i tam powymieniali krzesła na entelo i powiem Ci, że siadając na nim wcale nie ma się uczucia sztywności, jest wygodne.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum