Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble ogrodowe najlepiej kupować w zimie !

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble ogrodowe najlepiej kupować w zimie !

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pawelpiotr 26 lis 2012, 12:59
    Już kolejny raz przekonuję się że nie ma to jak zakupy po sezonie ! Jeszcze w sierpniu rozglądalismy się z żoną nad meblami na taras, znaleźliśmy i już mieliśmy je kupować ale nagle nasze oszczędności musieliśmy przeznaczyć na coś innego ważniejszego.

    Zastanawiam się właśnie nad prezentem pod choinkę w postaci tych mebelków uśmiech a co do zakupów po sezonie to w lecie kupiłem sobie też nowe kaloryfery do domu za śmieszne pieniądze a teraz ich cena jest o jedną trzecią większa ! uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 27 lis 2012, 10:00
    Jestem dość podobnego zdaniauśmiech
    Zawsze ceny są wtedy inne i można próbować się potargować.
    Taka posezonową metodą kupiłem całkiem niedawno pilarki łańcuchowe (jak tu), które do cięcia żywopłotów używa się dopiero w lecie. Ha.
    I cenowo oczywiście się pohandlowałemuśmiech A co.
    Cytuj
  • odlajner 4 gru 2012, 9:43
    Ogólnie rzeczy, które są sezonowe zawsze lepiej kupować po sezonie, ponieważ po sezonie są o wiele lepsze ceny i promocje. Sam z nich korzystam, ponieważ nie stać mnie na takie rzeczy, które w sezonie kosztują czasami bardzo dużo. Wolę sobie poczekać, aż będzie przecena i wtedy uderzyć do sklepu uśmiech
    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 11:54     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2012, 12:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Wiadomo, że można niezłe przecenki znaleźć uśmiech
    Cytuj
  • marcelek85 4 lut 2013, 18:13
    zgadzam się w 100% własnie zrobiłem takie zakupy, i muszę przyznać że wyszły mi one na zdrowie. Zaoszczędziłem sporo na meblach ogrodowych i jestem już przygotowany do wiosny wielki uśmiech
    Cytuj
  • luska75 9 lut 2013, 12:14
    Ja rzeczy do ogrodu od kilku lat kupuje wyłącznie zimą, bo ceny produktów są nawet o 70% niższe, wiec jest to bardzo opłacalne projektowanie ogrodu też zaczynałam zimą.
    Cytuj
  • Swojezdanie 11 lut 2013, 11:41     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 11:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście, że poza sezonem wszystko jest tańsze... Czasem niestety sytuacja sprawia, że nie możemy czekać na przecenę. Wtedy dobrym pomysłem jest kupowanie, czasem używane są tylko z nazwy, bo wyglądają jak nowe :-) Ja w ten sposób zakupiłam huśtawkę ogrodową i zestaw mebli drewnianych uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 9 gru 2013, 17:19
    Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na zakup mebli do ogrodu zimą chociaż znalazłam wymarzony zestaw. Pozostaje mi poczekać do wiosny z nadzieją że jeszcze będzie dostępnyuśmiech
    Cytuj
  • Daria05 18 gru 2013, 14:12
    Przeglądałam ofertę Andrewexu. Faktycznie bardzo duże obniżki posezonowe. Na wyprzedaży też sporo donic.
    Cytuj
  • Tumarylla 8 sty 2014, 22:23
    Ja też na razie mam inne wydatki, ale jak patrzę na oferty i gotowe zestawy mebli to nie powiem w którym dołku mnie ściska...
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum