Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble ogrodowe najlepiej kupować w zimie !, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble ogrodowe najlepiej kupować w zimie !

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 10 sty 2014, 11:06
    Ja również uważam, że meble ogrodowe warto jest kupować w zimie. Sam ostatnio przeglądałem komplety tutaj i zastanawiam się czy jednego z nich sobie nie zamówić przymrużenie oka Z kilku względów - aktualnie jest bardzo duży wybór i unikniemy sytuacji kiedy ktoś podkupi nam wymarzony model. Poza tym ceny wydają się bardziej korzystne.
    Tak się zastanawiam czy nie zainwestować w meble rattanowe?
    Myślicie, że będą pasowały na odkryty taras?
    Ten zestaw mi się podoba:
    Cytuj
  • Natsan 31 maj 2014, 15:30
    No bo to rynek jak każdy inny z tym, że jego kulminacja jest latem więc wiadomo, że wiosną ceny są najwyższe, chociaż nie do końca się z tym zgodzę. Ostatnio miałam okazje kupić meble do ogrodu właśnie poprzez internet w sklepie i co jak co, ale w tej cenie to czy bym kupowała zimą czy latem to bym nie dostała - tzw. promocja mi się trafiła. Same meble bardzo fajne z technorattanu idealnie będą pasowały do ogrodu u nas. W każdym razie jak ktoś chce kupić to może znaleźć w dobrej cenie zarówno latem jak i zimą chociaż może faktycznie zimą być więcej fajnych ofert.
    Cytuj
  • bexo 8 kwi 2024, 7:26
    Bardzo dobra opcja http://tragediadonbasu.pl/ladne-szafy-do-kupienia-w-wielkopolsce/ szczerze polecam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum