Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Wodnikowa 24 kwi 2013, 10:42
    Witam. Jak w temacie, czy w niedużej kuchni (3,5x4) okap jest potrzebny, a jeśli jest, to jaki najlepiej by się do niej nadawał?Lepiej sprawdzają się tu teleskopowe czy kominowe? Mieliśmy okap (w starym mieszkaniu), ale właściwie go nie używaliśmy. Głośno pracował i nie był specjalnie efektywny, stąd pewien sceptycyzm.
    Cytuj
  • emgieer 3 paź 2013, 14:08
    Wydaje mi się, że bez względu na rozmiar kuchni okap zawsze się przydaje. W końcu usuwa zapachu i parę, które w kuchni niestety ciągle powstają. A dostępne na rynku okapy są naprawdę ciche, miałem okazję sprawdzić to na sprzęcie Globalo.
    Cytuj
  • 3 paź 2013, 19:23
    Myślę, że zwłaszcza w niedużej kuchni jest potrzebny uśmiech
    Cytuj
  • mp-bud 3 paź 2013, 20:41     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Ta - szczególnie podłączony do wentylacji ogólnej i dmuchający sąsiadom nasze zapaszki.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • Mufia 16 sty 2014, 12:04
    Jak dla mnie to potrzebny. Jaki by się najlepiej nadał? Teleskopowy? Cenowo da się wyrobić w granicach kilkuset złotych?
    Cytuj
  • youzny 16 sty 2014, 15:07     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sty 2014, 10:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę że da radę do kilku stówek , tego Tobie nie powiem ale raczej też bo nie zawsze można mieć np. kominowy.
    [url=http://www.miszczyk.com/obsluga-prawna-przedsiebiorcow/]miszczyk.com/obsluga-prawna-przedsiebiorcow/[/url]
    Cytuj
  • ciekawski1a 16 sty 2014, 18:22     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sty 2014, 15:37, w całości zmieniany 3 razy)
    Musi być w każdej kuchni moim zdanie, żeby usuwać nieprzyjemny zapach

    www.remonciki.pl

    Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenia wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza
    Cytuj
  • nina_ky 18 sty 2014, 12:02
    Też jestem za tym, że w każdej kuchni się przyda, tym bardziej, że w naszych czasach koszty okapu nie są aż tak duże
    Cytuj
  • tomber 10 lut 2014, 8:49
    a moze amica?
    Cytuj
  • Omikii 20 lut 2014, 10:18
    A dobre okapy oni robią? Masz coś od nich właśnie?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: podwieszane wc