Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • grzyb_h 2 sty 2020, 7:25
    Meggi85 napisał:W ogóle uważam że takie nowoczesne sprzęty to bardzo ułatwiają życie. Przecież nikt z nas nie pamięta niestety o załączaniu okapu do momentu jak już zapachy się rozejdą i są odczuwalne. Electrolux jest dla mnie mega nowoczesny i cieszy mnie, ze na to postawiłam w mojej kuchni.
    A jak wygląda z tym okapem electroluxa jeśli chodzi o jego skalę dźwięku? Ciekawa jestem jak jest cichy. To Hob2Hood jest niezłym wyjściem.
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:16
    Też mam okap z Electroluxa i nie ma problemu z dźwiękiem, chodzi ciuchutko, nie ma nic irytującego.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 16:33
    Żeby ta funkcja Hob2Hood działała, płyta też musi ją posiadać , prawda?
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lut 2020, 11:57
    Tak, zarówno płyta jak i okap muszą mieć tą funkcję. Dzięki temu może płyta wysłać sygnał do okapu, że to moment w którym powinien zaczać pracę.
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:16
    To jest mega wygodna opcja, ja nie wyobrażam sobie nie mieć okapu, a w połączeniu z tą funkcją żadne zapachy z gotowania nie idą do salonu.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 mar 2020, 13:23
    Do tego okap który mam ma mega zasięg bo nie tylko łapie kuchnię i jadalnie ale też salon. Na dole mam 50 m i nigdy zapachy nie roznoszą się na cały dom.
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 13:38

    Ogryzka napisał:Do tego okap który mam ma mega zasięg bo nie tylko łapie kuchnię i jadalnie ale też salon. Na dole mam 50 m i nigdy zapachy nie roznoszą się na cały dom.
    A to okap z Electroluxa masz?
    Cytuj
  • Ogryzka 1 mar 2020, 15:03
    Tak, mam okap i ma funkcję Hob2Hood.
    Cytuj
  • Luiziana 1 mar 2020, 15:26
    No włąśnie ja mam wszystko od Electroluxa, teraz chciałabym na deser okap, jaki wybrac żeby miec tą funkcję Hob2Hoob, mam płytę FlexiBridge
    Cytuj
  • Brigget 25 mar 2020, 11:23
    Luiziana napisał:No włąśnie ja mam wszystko od Electroluxa, teraz chciałabym na deser okap, jaki wybrac żeby miec tą funkcję Hob2Hoob, mam płytę FlexiBridge
    A jakie funkcje ma ta płyta? Czy ona rozpoznaje automatycznie naczynie?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: podwieszane wc