Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okap w niedużej kuchni - potrzebny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Uncia 30 cze 2020, 18:44
    Bardzo bym chciała, żeby okap się łączył z płytą, mam salon z kuchnią więc nie można zapominać o włączeniu okapu.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lip 2020, 6:51
    Hob2Hood to bardzo wygodna opcja. Electrolux świetnie to wymyślił. Dla mnie taka wygoda gotowania i nie myślenia o okapie który sam się załączy w tle to duży komfort.
    Cytuj
  • Zyjka 31 lip 2020, 20:42
    Dokładnie to duża wygoda, nie trzeba pamiętać o włączeniu okapu, zresztą swoją drogą uważam, że okap w kuchni jest niezbędny jak się sporo gotuje.
    Cytuj
  • grzyb_h 3 sie 2020, 10:44
    Nie wiem czy widzieliście też jakie te Hob2Hood są fajnie wygladające okapy? Design jest nowoczesny i jak dla mnie pasuje do każdej kuchnie.
    Cytuj
  • Meggi85 1 paź 2020, 8:05
    Orientujecie się które modele okapów mają to Hob2Hood?
    Cytuj
  • Zonka25 1 paź 2020, 13:16
    Ja uważam, że jest potrzebny żeby zapachy się nie roznosiły, mam kawalerkę i nie wyobrażam sobie inaczej, okap Electroluxa zamontowałam od razu przy remoncie.
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 16:43
    Właśnie też się chętnie dowiem więcej o funkcji Hob2Hood, możecie mi powiedzieć jak to działa?
    Cytuj
  • Meggi85 1 lis 2020, 23:02
    Emmaska napisał:Właśnie też się chętnie dowiem więcej o funkcji Hob2Hood, możecie mi powiedzieć jak to działa?
    To jest funkcja którą możesz zintegrować płytę indukcyjna z okapem. Electrolux to świetnie przemyślał uśmiech W momencie kiedy wstawiasz coś na kuchni okap zaczyna pracować w tle.
    Cytuj
  • Martyna29 22 lis 2020, 16:18
    No tak opcja rewelacyjna, ale sprzęty Electroluxa są przemyślane, mam od nich sprzęty i na żadnym się nie zawiodłam.
    Cytuj
  • Zonka25 29 lis 2020, 16:10
    Ja kupiłam teraz od Electroluxa lodówkę Black Matt świetnie wygląda przy białych meblach.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: podwieszane wc