Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Urządzanie nowego domu / mieszkania, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urządzanie nowego domu / mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • blue-green 6 kwi 2013, 9:09
    Nie mam architekta w rodzinie, na usługi projektantów mnie nie stać. Dlatego szukam najtańszych rozwiązań - i myślę że jest dobrze - moje mieszkanie podoba się gościom.Szukam pomysłów w Internecie i z różnego typu poradników. Kupuje artykuły do dekoracji okien, w dobrych sklepach z tanią dostawą i dużym wyborem artykułów.
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:03
    Urządzanie mieszkania to spora harówa, ale satysfakcja z wykonanej pracy jest bezcennauśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 14 kwi 2013, 13:52
    sonique321 napisał:Urządzanie mieszkania to spora harówa, ale satysfakcja z wykonanej pracy jest bezcennauśmiech
    O tak uśmiech a jak jeszcze wszyscy chwalą, że efekt wygląda super, to jeszcze lepiej się robi na serduchu przymrużenie oka znalazłam bardzo fajną stronkę - gdzie można znaleźć dodatki do domu i mieszkania. Przeważają elementy w stylu kolonialnym, przez mieszkanie staje się przytulne i takie ... romantyczne język ale efekt cieszy przymrużenie oka
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 14:45     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 15:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak urządzać nowy dom to już ze smakiem. Moja budowa dobiega końca w tym roku uśmiech Bardzo spodobały mi się żaluzje okienne Gardinia, które poleciła mi koleżanka. zamontowałam je w swoim domu.
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 12:24
    Ja właśnie urządzam pokoik dla dziecka - sama się przy tym bawię jak dziecko uśmiech
    Cytuj
  • Brooks 19 kwi 2013, 17:07
    VictoriaB napisał:Ja właśnie urządzam pokoik dla dziecka - sama się przy tym bawię jak dziecko uśmiech
    Może pozwól dziecku urządzić swój pokój uśmiech Oczywiście o ile jest na tyle świadome, żeby go urządzić uśmiech W necie jest sporo rad, jak urządzić pokój dla dziecka, link niektóre, jak ten, naprawdę ciekawe. wielki uśmiech
    Cytuj
  • odponiedzialku 6 maj 2013, 13:28
    Włąśnie urządzam swoje nowe, wyczekane długo M, aby ułatwić sobie to zadanie wynajęłam projektanta a cały sprzęt [url=http://]AGD[/url] kupiłam przez internet, stwierdziłam że szkoda czasu na bieganie po sklepach
    Cytuj
  • brooooO 15 maj 2013, 13:49     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2013, 13:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Nigdy nie korzystam z usług projektantów, głównie dlatego, że szkoda wydawać mi pieniądze na coś, co sprawia mi w sumie dużo frajdy, czyli urządzanie mieszkania właśnie. Ostatnio np. szukałam lodówki i przejrzałam z kilkaset modeli, ale satysfakcja ze znalezienia tej jednej jedynej jest bezcenna przymrużenie oka Od najmniejszych gadżetów, po największe sprzęty i kolor ścian – wszystko lubię wybierać i aranżować samej.
    Cytuj
  • Anula92 19 maj 2013, 14:47
    Ja tez wole sama, ale czasem warto oddać się specjaliście. Jeszcze niedawno miałam problem z fotelami - chciałam je sama wyczyścić, bo twierdziłam, że umiem lepiej i takim sposobem myslałm, że po mojej renowacji nic nie da sie juz zrobić więc oddałam do czyszczenia i.. jestem mega zadowolona zobaczcie sami- czarodziej nie człowiek .
    Cytuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:57
    Ja jestem właśnie na etapie szukania [url=http://]nowego mieszkania w Bydgoszczy[/url], ale już teraz wiem, że zdecyduje się na usługi architekta ds wystroju wnętrz. Moje obecne mieszkanie próbowałam sama zaaranżować, ale nie jest to wcale takie proste jak się wydaje!
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum