Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wszystko o kuchni.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszystko o kuchni.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 20 lut 2013, 13:12
    Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby sporządzić orientacyjny kosztorys. Interesuje mnie wszystko począwszy od mebli do oświetlenia, baterii zlewozmywakowej, sprzętu AGD. Chodzi o najnowsze trendy, aby robiła wrażenie chociaż przez parę lat.
    Cytuj
  • aniechto 20 lut 2013, 14:07
    W każdej kwestii ci nie dam rady bo ja nie robię mega remontów ale jeżeli chodzi o agd to ze swojej strony mogę polecić agd siemens. Zmywarka boscha z funkcją jest bardzo dobra, dobrze domywa,bo ma dwie różne strefy z różnym ciśnieniem wody. I jednocześnie można umyć delikatne i mocno zabrudzone naczynia. Jestem również zadowolony z firmy roca mam ceramikę i baterie w łazienkach również bateria kuchenna jest elegancka i po wielu latach nie cieknie i jest z nią wszystko ok. Jeżeli chodzi o oświetlenie to najnowsze i najciekawsze jest obecnie ledowe. Bardzo energooszczędne. Może napisz skąd jesteś to podpowie Ci ktoś jaką ekipę od mebli wybrać.
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 14:58     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 14:59, w całości zmieniany 1 raz)
    wrażenie wrażeniem, ale tak na prawdę liczy się funkcjonalność, więc proponowałabym wyposażyć się w zmywarkę i dobry piekarnik, meble jakiekolwiek byleby nie z IKEI, bo rozpadną się po roku, najlepsze będą meble na wymiar przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 12:40
    W kwestii kuchni modne są teraz białe meble bez uchwytów i okapy teleskopowe.
    Cytuj
  • lewiosa 21 lut 2013, 13:53
    sonique321 napisał:W kwestii kuchni modne są teraz białe meble bez uchwytów i okapy teleskopowe.
    A czym się różni okap teleskopowy od tradycyjnego okapu ?


    Cytuj
  • itakinie 21 lut 2013, 22:53
    Mam podobny problem z tą różnicą że nie chodzi o remont tylko o urządzanie nowej kuchni, i zastanawiam się czy wybrać lodówkę do zabudowy jeśli zmywarkę, piekarnik, płytę kuchenną mam pod zabudowę
    Cytuj
  • yandexfp 5 mar 2013, 13:19
    Klikor mamy niewielką kuchnię do której musieliśmy kupić wszystko od podstaw. Zostały nam jeszcze pierdoły typu kontakty. Na chwile obecną wydaliśmy około 35.000 zł. Meble to 15.000. Do tego dochodzą sprzęty, oświetlenie, baterie itd. Zmywarki i piekarnika nie kupowaliśmy drogiego. Za to poszaleliśmy przy lodówce, płycie i okapie.
    Trudno dokonać jednoznacznej wyceny. Jedna osoba kupi baterie za 400 zł, inna za 1500 zł. My mamy okap za 3000 zł, a ktoś inny może by wybrał model za 300 zł.
    Cytuj
  • natipati 13 mar 2013, 14:07
    Ja poszukuję zmywarki do swojej kuchni i bardzo mi się podoba oferta firmy whirlpool. mają technologię 6-ty zmysł i z tego, co czytałam to użytkownicy są bardzo zadowoleni. poza tym w ich sprzęcie jest wiele innych praktycznych programów i funkcji jak np. Steam, czyli wytwarzanie pary, która dociera tam, gdzie strumienie wody nie zawsze, do tego zmywarki są pojemne, bo mają praktyczne kosze, do których dużo naczyń się mieści.
    Cytuj
  • mojemysli 13 mar 2013, 16:03
    Musisz bardziej sprecyzowawszy czego oczekujesz, tak jak napisał yandexfp, dla jednego to a dla kogoś coś innego będzie odpowiednie.
    Cytuj
  • basker 14 mar 2013, 12:47
    Warto przy remoncie pomyśleć wcześniej jakie i gdzie zamontować oświetlenie do kuchni, ponieważ ważne jest wyciągnięcie kabli w odpowiednich miejscach. Ja polecam oświetlenie ledowe, ponieważ pobiera mało prądu a stosując paski ledowe można ciekawie podświetlić meble, wnęki czy półki.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum