Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wszystko o kuchni., strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszystko o kuchni.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zanita 31 sie 2019, 0:33
    Sense Boil jest fajna, rozpoznaje kiedy woda (czy coś innego) się zagotuje i automatycznie zmniejsza temperaturę, żeby się gotowało ale nie wykipiało. Generalnie polecam uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 18:40
    Faktycznie fajna ta SenseBoil, kupiłam ją i już nie muszę aż tak pilnować gotującej się wody, faktycznie nie kipi uśmiech
    Cytuj
  • Luiziana 31 paź 2019, 13:58
    Kuchnia dlla mnnie to podstawa w każdym domu. Kuzynka się napaliła i chce sobie kupić płytę indukcyjną od Electroluxa Bridge/Infinite, jest piękna nowoczesny design, nieskazitelna czarna tafla. Nie dziwię się że za nią chodzi, jest cudna
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:40
    A jak jest tak mocno czarna to nie widać na niej mocno zabrudzen? nie rysuje się od naczyn?
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 15:29
    Ja akurat z czarnego piątku nie korzystam, a pozazdrosciłąm koleżanece płyty indukcyjnej Electroluxa Bridge/Infinite i sobi zamówiłam jest po prostu cudna
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:03
    A co ta płyta ma fajnego? to ta z nieskazitelna czarna tafla z nowym interfejsem, dobrze kojarze?
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:55
    Tak to chyba ta, też się na nią czaiłam, ale czy to niej trzeba specjalne garnki? No i jak to jest z czyszczeniem?
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:44
    Nie trzeba specjalnych, przynajmniej ja takich nie mam, korzystam ze swoich starych, płyta jak marzenie.
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:24
    A no to super, lubię sprzęty Electroluxa ale nie zamierzam wymieniać wszystkich garnków język
    Cytuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 15:54
    Kuchnia to moje ulubiione miejsce i u znajomych tez a odkad znajoma od kawy ma zmywarkę Electroluxa QuickSelect to przesiaduje i się zachwycam
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum