Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wszystko o kuchni., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszystko o kuchni.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nursul 14 mar 2013, 14:29     (ostatnio zmieniony przez autora 18 gru 2013, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    W kuchni takie paski ledowe bardzo szybko by się rozwaliły przez to, że opary od gotowania by osiadały na takim pasku ledowym

    Cytuj
  • zuzia83 18 mar 2013, 19:34
    Rozmieszczenie kontaktów to bardzo ważna rzecz w kuchni, bo od tego zależy ergonomia kuchenne, dlatego to na pewno warto zlecić profesjonalistom.
    Kuchnię warto też projektować trochę na zapas, bo potem ciężko będzie ją zmienić. Warto rozplanować też oświetlenie i miejsce do jedzenia.
    Cytuj
  • Anna123a 19 mar 2013, 11:30
    Może poproś tą firmę o wycenę. Mi robili kuchnie i byłam bardzo zadowolona. Dobrze dopasowują różne rozwiązania do twoich potrzeb, szczególnie jeśli chodzi o projekt mebli.
    Cytuj
  • bartosz_s 27 mar 2013, 14:46
    też w tym roku szykuje się remont kuchni
    Zastanawiamy się nad zmianą mebli chociaż te stare nie są takie złe, z tego co się orientuje to każdy mówi że trzeba przeznaczyć na meble ok 8000-1000zł jak są robione na wymiar, widziałem na allegro dość fajne zestawy za ok 3000zł- skąd takie różnice, ktoś kupował w takiej cenie?
    Cytuj
  • uagieli4 6 kwi 2013, 19:28
    Ja wybrałabym proste meble, sprzęt AGD do zabudowy, nowoczesny okap np. ze szkła i inoxu, i oczywiście dobre oświetlenie
    Cytuj
  • bartosz_s 26 kwi 2013, 11:47
    Przy generalnym remoncie będe potrzebował prawie cały osprzęt AGD tzn zmywarkę, kuchenkę okap, jakie marki do tych produktów polecacie w przystępnym cenach
    Cytuj
  • andrzejkmyc 16 maj 2013, 15:13
    Polecam przejrzeć kilka różnych stron z wnętrzami kuchni. Zazwyczaj jest napisane od razu gdzie można kupićwtedy łatwo jest policzyć wszystko. Wpisz w google np.: [url=http://]zdjęcia wnętrz[/url] znajdziesz kuchnie i excel albo kartka i długopis uśmiech
    Cytuj
  • bartosz_s 21 maj 2013, 16:13
    Wie ktoś gdzie mogę dostać rozsuwane drzwi np z pleksy aby zabudować wnękę w kuchni pod spiżarkę ?
    Cytuj
  • emgielka 23 maj 2013, 14:09
    Ja swoje meble kuchenne zrobiłam na zamówienie. Nie chciałam czegoś szablonowego. Miałam kilka swoich pomysłów i zwróciłam się do firmy która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem. Pomogli mi wybrać materiały i kolory. Wszystko od A do Z. Jestem bardzo zadowolona z efektów
    Cytuj
  • basker 18 lip 2013, 12:43
    Słyszałam, że dobre są baterie, które głowice wyposażone są w technologię Soft Turn, która zapewnia kontrolę przy regulacji strumienia wody i pozwala ustawić pożądaną temp. i ciśnienie wody.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum