Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak pozbyć się zapachu papierosów w samochodzie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozbyć się zapachu papierosów w samochodzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ginewra6 10 paź 2013, 13:13
    Przestań palić uśmiech I ty i samochód przestaniecie brzydko pachnieć
    Cytuj
  • plny 22 paź 2013, 15:44
    Ja miałem taki sam problem, teraz palę tylko e-papierosy, a z nich nie ma nieprzyjemnego zapachu.
    Cytuj
  • Nierada 25 paź 2013, 11:46
    Może jakaś silna choinka zapachowa?
    Cytuj
  • zylek 28 paź 2013, 16:53
    Dobre zapachy powinny pomóc, sami zobaczcie - Tso Moriri ma genialne kosmetyki, przede wszystkim mega skuteczne i trwałe. Przetestujcie.
    Cytuj
  • magdanos 5 lis 2013, 8:25
    Jakiś czas temu kupiłam w Makro (takie hurtownie w większych miastach) "perfum" do usuwania zapachu dymu tytoniowego. Dwa razy prysnęłam w aucie teściowej tydzień temu :-) i jak wczoraj wsiadłam dalej czułam ten zapach, kosztowało to ok 10 zł, ale wygląda, że będzie na długo
    Cytuj
  • hipcio 24 lis 2013, 19:29     (ostatnio zmieniony przez autora 1 gru 2013, 12:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo dobrze sprawdzają się takie likwidatory zapachów http://mrcleaner.pl/autoglym-odour-eliminator-eliminator-zapachow-500-ml-p2315.html
    Należy spryskać wnętrze auta, zamknąć i pozostawić na kilka godzin. Po wywietrzeniu samochód powinien zostać uwolniony od zapachu tytoniu. Dobrze jest, jeżeli użyjesz jakiegoś odświeżacza powietrza. Wtedy efekt zostanie spotęgowany.
    Cytuj
  • Autopralnia 15 mar 2014, 16:34
    pranie tapicerki włącznie z boczkami i podsufitką przymrużenie oka
    Cytuj
  • sloneczko9 4 cze 2014, 10:03
    Też jestem nałogową palaczką. Nauczyłam się ostatnio popalać w aucie. Robię to głównie gdy wracam z pracy i jestem podenerwowana. Samochód oczywiście śmierdzi jak dom starego palacza smutny
    Ale odkryłam dobry sposób - myjnia parowa. Czyści brud i nieprzyjemny zapach. Raz na jakiś czas można zainwestować w tego typu kosmetykę auta. Spędzamy przecież w nim strasznie dużo wolnego czasu. Jeżeli chodzi o Częstochowę to dobrą myjka z tego typu usługą znajdziecie przy Krakowskiej 45.
    Cytuj
  • nicola75 22 lip 2014, 22:59
    Ginewra6 napisał:Przestań palić uśmiech I ty i samochód przestaniecie brzydko pachnieć
    Ha ha dokładnie wielki uśmiech A jak nie możesz przestać palić to zainwestuj w jakieś [url=http://royaldetailer.pl/zapachy-samochodowe]zapachy samochodowe[/url], powinny pomóc. Albo zrób tak jak mój mąż i nie pal w samochodzie tylko poza nim. Nigdy nie rozumiałam jak można palić, przecież to jest szkodliwe dla zdrowia a poza tym człowiek brzydko pachnie...
    Cytuj
  • june45 24 lip 2014, 9:10
    Najlepiej nie palić. Tytoń strasznie wżera się w tapicerkę.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum