Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak pozbyć się zapachu papierosów w samochodzie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pozbyć się zapachu papierosów w samochodzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aserehe 20 paź 2014, 16:52
    Polecam zapachy samochodowe [url=http://www.goodies.pl/100-yankee-candle]Yankee Candle[/url] pachną bardzo intensywnie i długo, na pewno szybko pozbędziesz się przykrej woni papierosów uśmiech
    Cytuj
  • lemon74 21 paź 2014, 9:59
    Najlepiej chemicznie to wyczyścić, niektóre serwisy mają takie usługi w cenniku przymrużenie oka
    Cytuj
  • sloneczko9 14 lis 2014, 15:02     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2014, 12:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jak kupowałam jakiś czas temu swój samochód nawet nie sądziłam,że będę miała takie duże problemy z wywabieniem z niego zapachu jaki mi nie odpowiadał... Niestety ale poprzedni właściciel palił papierosy i było to bardzo czuć w samochodzie. Niestety ale samodzielne czyszczenie nic nie pomoże. Warto jest wybrać się do myjni i zamówić tam czyszczenie chemiczne.
    Ja skorzystałam z usług myjni w Poznaniu. Jest to japońska myjnia samochodowa. Po prostu zostawiłam im samochód z rana, po południu go odebrałam. Wszystko czyściutkie, nikt by się nie zorientował, że ktoś wcześniej palił w nim jak smok.
    tutaj adres ich strony:
    http://myjniagzox.pl/
    Cytuj
  • Teddy102 7 lut 2015, 17:48     (ostatnio zmieniony przez autora 5 mar 2015, 12:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Musimy usunąć odór z wszystkich części samochodu, pokrytych tkaniną. Najskuteczniejszą metodą jest wtarcie proszku do prania w tapicerkę. Pamiętajmy jednak, aby zrobić to delikatnie i koniecznie używać preparatu odpowiedniego dla prania kolorowego. W ten sposób unikniemy wybielenia materiału i brzydkich plam. Proszek należy pozostawić w samochodzie np. na całą noc, a następnie dokładnie odkurzyć. Możemy również umieścić w samochodzie na noc małą miseczkę z octem winnym, który powinien zadziałać podobnie do palonej kawy w starej szafie, czyli oczyścić auto z wszelkich zapachów. Jeśli jednak nie ufamy zapachowi octu, warto do miseczki z wodą wycisnąć sok z owoców cytrusowych, takich jak pomarańcza, cytryna czy grejpfrut. Trzeba jednak się liczyć z tym, że samochód będzie pachniał przez dłuższy czas właśnie cytrusami. Warto też porządnie wymyć wszystkie plastikowe i skórzane elementy. Powinniśmy stosować specjalnie przeznaczone do tego celu preparaty (dostępne w supermarketach).
    ----------------------
    Solidne [url=http://www.tchservice.pl/sprzatanie.html]sprzątanie warszawa[/url]
    Cytuj
  • marek46 19 lut 2015, 14:16     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lut 2015, 14:21, w całości zmieniany 4 razy)
    Dobrze działa na pozbycie sie brzydkich zapachów też dymu z papierosów samochodowy jonizator powietrza.
    Cytuj
  • mallutka 23 lut 2015, 22:10     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2015, 5:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Przewietrzenie nic nie da, trzeba wyprać tapicerkę, ale i tak smrodek zostaje. Najlepiej wykonać ozonowanie jak już ktoś wspomniał. Ceny są różne, ale przy przeglądnie wiosennym zawsze można liczyć na jakiś rabat, przynajmniej w [url=http://www.perfectclima.pl]perfect climie[/url]. Ja tak zrobię.
    Cytuj
  • mixal 3 mar 2015, 14:13
    A może po prostu dobrze wywietrzyć, wyprać tapicerkę i zrezygnować ze zwykłych papierosów? Jeśli chce się palić w aucie to może trzeba pomysleć o zaopatrzeniu się w e-papierosa? Wapowanie nie uwalnia smrodu, a wręcz przeciwnie. Ja w swoim One mam olejek mentolowy i pachnie mi w całym mieszkaniu, bo w samochodzie i tak staram się nie ćmić uśmiech
    Cytuj
  • 3 mar 2015, 16:14
    cytryna lub kadzidełka przymrużenie oka
    Cytuj
  • blue-green 28 mar 2015, 17:53
    Na przykre zapachy papierosów u mnie pomogło ozonowanie.
    Cytuj
  • azarus 1 kwi 2015, 1:20
    Oczywiście, że ozonowanie. Najlepsze rozwiązanie, ale tylko w wyspecjalizowanej firmie. Polecenie padło wyżej przymrużenie oka
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum