Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jaki olej do auta?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki olej do auta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 29 paź 2019, 23:02
    Chan napisał:Mi jak dobierała ta aplikacja olej to shella, ale kurat dobry wybór bo oni mają dobrej jakości oleje.
    Na tym LubeMatch od Shell dobierałaś/łeś?
    Cytuj
  • grzyb_h 30 paź 2019, 9:23
    Meggi85 napisał:Zarówno jak się jedzie do mechanika jak i siadając do LubeMatch trzeba znać dane auta. Tak samo mechanik dobiera odpowiedni olej jak i możemy sobie go na Shell dobrac sami. Proste działanie i od razu wiadomo.
    Dane podstawowe swojego auta zna chyba każdy. Prawda że jadac do mechanika trzeba je znać ale też wszystko jest wpisane w dowodzie. Na LubeMatch nie ma jakis niesamowitych danych, tylko wlasnie te podstawowe.
    Cytuj
  • Meggi85 24 lis 2019, 13:38
    Czy ktoś z was ma zalany SHELL HELIX ULTRA SN 0W-20 ?
    Cytuj
  • Ogryzka 24 lis 2019, 20:43
    Meggi85 napisał:Czy ktoś z was ma zalany SHELL HELIX ULTRA SN 0W-20 ?
    Mój mąż ostatnio zalał nim przy podmianie swoje auto. Producent opisuje dość bogato i to nowa technologia.

    W pełni syntetyczny olej silnikowy wyprodukowany w technologii Shell PurePlus – nowa generacja olejów dla czystego silnika

    Bezkonkurencyjna ochrona przed zużyciem i szlamem
    Tłoki o 50% czystsze w porównaniu ze standardem branżowym
    Zwiększona wydajność paliwowa, a w rezultacie niższy poziom emisji spalin
    Cytuj
  • Meggi85 30 gru 2019, 23:35
    Zdecydowaliśmy się na tego Shell. Znajomy mechanik powiedział, że ich poleca, więc nasze BMW od tego czasu na nim śmiga. Czytałam, że prawdziwe właściwości danego oleju wychodzą po 2-3 podmianach.
    Cytuj
  • grzyb_h 18 sty 2020, 18:05
    Niestety chwilę trwa zanim silnik się oczyszcza. Shell wspiera takie oczyszczenie.
    Cytuj
  • Rybka12e 20 paź 2020, 14:24
    żadne supermarketówki. my już się na nich przejechaliśmy. silnik zatarty kupa kasy na naprawę była potrzebna. teraz olej tylko markowy Hyundai XTeer bo silnik go nie bierze podczas jazdy, olej się nie spala, nie powoduje nagaru, a więc chroni silnik i nic się nie zaciera. nauczka sporo nas kosztowała żeby nie oszczędzać na oleju
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum