FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nawigacja GPS

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • henur 26 lip 2010, 10:18
    Cześć jakiś czas temu zdecydowałem się nabyć nawigację GPS. Mam teraz problem, bo nie wiem jaką wybrać
    i gdzie można ją najtaniej kupić. Ważne jest dla mnie, aby posiadała dokładne mapy polski i europy.
    Będę wdzięczny za wszystkie rady.
    Cytuj
  • speed_devil 26 lip 2010, 14:11
    Wszystko zależy gdzie zamierzasz jeździć i czy tylko po drodze, czy może gdzieś poza.
    Zastosowań jest multum. Mogę ci poradzić, że nie ma sensu kupować nawigacji większej niż 4,3".
    Taki wyświetlacz jest wystarczający, więc po co przepłacać wielki uśmiech
    Cytuj
  • armani 26 lip 2010, 16:52
    Jeszcze może napisz jaki przedział cenowy cie interesuje, bo urządzeń jest od zatrzęsienia. Najtańsze kupisz za kilkaset złoty, droższe mogą nawet kosztować kilka tysięcy.
    Cytuj
  • decybel 26 lip 2010, 19:02
    Ja polecam jakąś nawigacje TomTom.
    Cytuj
  • just_jack 26 lip 2010, 20:04
    Henur musisz też się zastanowić czy chcesz kupić zwykłego, prostego sat nava, czy może jednak urządzenie na którym będziesz mógł oglądać filmy lub słuchać mp3.
    Cytuj
  • henur 26 lip 2010, 21:31
    Mam radio w samochodzie, więc zwykła nawigacja mi w zupełności wystarczy !!!
    Cytuj
  • maniak 27 lip 2010, 0:36
    Zdecydowanie polecam nawigacje Lark FreeBird . Myślę, że produkują dobre, a przede wszystkim niedrogie nawigacje .
    Ja posiadam model 43.1 i jestem z niego bardzo zadowolony.

    Cytuj
  • magdatom-car 29 mar 2013, 20:28
    Witam
    Tylko GARMIN i lepiej dopłacić pare groszy żeby była dożywotnia aktualizacja Map
    żadne Naviony czt TomTomy Tylko GARMIN
    sprawdż sobie Ranking Nawigacji i zobaczysz że na 50x Nawigacji Garmin jest w pierwszej czołówce
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 kwi 2013, 12:53
    Też bym stawiał na TomToma
    Cytuj
  • emgielka 9 maj 2013, 14:41
    Ja przez nawigację miałam problemy na drodze. Niestety miałam kolizje na drodze. Z obsługi byłam zadowolona, była miła mimo trudnych warunków na drodze. Firma przetransportowała mój samochód bezpośrednio do warsztatu blacharskiego.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Opony Całoroczne