Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Nawigacja GPS, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nawigacja GPS

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • donatana 4 lip 2013, 9:25
    Temat o gpsie a wypisujecie o pomocach drogowych... chętnie bym przeczytała jakiś konkretnych opini na temat nawi jaką bym mogła kupic, prosta w obsludze do podrozowania po PL?? Zaczynam nowy etap w pracy i wymagane beda podroze sluzbowe... przymrużenie oka
    Cytuj
  • ojeguna 5 lip 2013, 9:19     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2013, 10:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja kupiłem swoją nawigację dosyć tanio i nie mam z nią problemów, ponieważ nauczyłem się samemu aktualizować mapy i teraz nie muszę płacić kasy za nowy gps uśmiech


    Cytuj
  • fawor 12 lip 2013, 13:16
    Ostatnio też się przyglądam nawigacją. Mam zamiar jakąś kupić wiec wasze rady są bardzo pomocne.
    Chyba na Tom Tom się skuszę.
    Cytuj
  • Crumpy 17 lip 2013, 9:47
    Jak to zwykle bywa - najtańszego sprzętu po prostu nie opłaca się kupować. Niska cena to w 99,99% przypadków wynik niskiej jakości i warto to raz na zawsze zapamiętać. Co do konkretów - nie wiem za bardzo, jakie są Twoje konkretne oczekiwania, ale mogę Ci polecić nawigację, której sam używam. Zazwyczaj jeżdżę tylko po Polsce, ale jak już kupowałem nawigację, to wolałem, żeby przydawała się też podczas ewentualnych wyjazdów zagranicznych, bo na wczasy zdarza się gdzieś tam pojechać. Wszystkim polecam to samo, warto jednak czasami zainwestować i mieć spokój.
    Cytuj
  • zott 18 lip 2013, 11:54
    Można zobaczyć jeszcze ofertę firmy Finder - zaawansowany system informatyczny z technologiami lokalizacji i przesyłu danych – GPS i GSM.
    Cytuj
  • charlotte1991 19 sie 2013, 19:36
    Ja mam nawigację TomTom i jest ok. Do tego mąż zainstalował mi lokalizator gps żebym zawsze wiedziała gdzie jest mój samochód uśmiech
    Cytuj
  • Agna 19 wrz 2013, 12:38
    A ja muszę w końcu sprawić sobie jakąś w dobrej cenie.
    Cytuj
  • waloria 20 wrz 2013, 10:50
    Uzywam gps w telefonie i mi styka język

    Cytuj
  • Agna 27 wrz 2013, 12:13
    Mam w telefonie, ale ona nie zawsze daje radę.
    Cytuj
  • rozpisanamama 3 sty 2014, 14:06
    Ja wybrałam nawigację w oparciu o artykuł Nie żałuję swojego wyboru, urządzenie służy mi już dwa lata i ani razu nie było z nim problemów
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Opony Całoroczne