Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki ekspres do kawy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres do kawy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bambuss 24 sty 2012, 16:22     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sty 2012, 16:23, w całości zmieniany 1 raz)
    I dobrze Twój szef robi, bo ]ekspresy Saeco to chyba jedne z najlepszych w tym momencie na rynku. A jeżeli chodzi o wybór ekspresu, to też musisz się określić, co tak naprawdę chcesz pić – bo jak tylko zwykłe, czarne espresso, to wystarczy Ci najprostszy ciśnieniowiec, bez cappucinatore etc. Ten bazowy mechanizm to one wszystkie mają taki sam i tylko dodatkami się różnią do napojów kawowych.
    Cytuj
  • 13 lut 2012, 15:59
    Otóż to! Niektórzy kupują najlepsze ekspresy do kawy za grube tysiące i piją z nich tylko espresso, w ogóle nie wykorzystując tych dodatkowych funkcji, za które de facto płacili.
    Cytuj
  • robson00 21 lut 2012, 23:08
    Zależy jakim budżetem dysponujesz...
    Ja ostatnio kupiłem coś takiego i kawa jest pyszna! przymrużenie oka
    Cytuj
  • Favoritka87 27 lut 2012, 13:11
    uważam, że dobrym rozwiązaniem jest ekspres do kawy na kapsułki, jest mały, więc bez problemu zmieści się w każdej kuchni, do tego jest bardzo wygodny, bo wkłada się tylko ta kapsułkę i praktycznie od razu kawa jest gotowa , do tego cena tych ekspresów jest dużo niższa niż tych ciśnieniowych , można już je kupić w cenie ok 300 zł
    Cytuj
  • jurcyl 2 mar 2012, 13:53
    Moda na kapsułki się skończy i ekspres Ci kurzem zarośnie – ziarna są nieśmiertelne, dlatego ja polecam ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem, o! uśmiech
    Cytuj
  • fas24 13 kwi 2012, 15:19
    Hehe, na pewno ciśnieniowy. Ekspresy do kawy są wspaniałą inwestycją, czekam z
    niecierpliwością, aż będzie mnie w końcu stać na takie cudo. Marzy mi się model z wbudowanym
    młynkiem. Dodatkowo Saeco ma w ofercie egzemplarz z funkcją wyciszania rzeczonego młynka.
    Fajna sprawa, bo jednak przy mieleniu ziaren hałasuje toto niemiłosiernie.
    Cytuj
  • marysia351 26 kwi 2012, 15:17
    Zdecydowałam się na ten ekspres Saeco ze względu na gabaryty i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam.
    Cytuj
  • aniechto 10 maj 2012, 13:25
    Mam dylemat pomiędzy SAECO Via Veneto Black a ZELMER 13Z013
    Cytuj
  • 31 maj 2012, 10:27     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2012, 10:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Witaj. Osobiście mam ekspres Saeco w pełni automatyczny, ale moja siostra ma wspomniany przez Ciebie Via Vento z tym, że srebrny. Pamiętam, że w pierwszej chwili jego uroda mnie nie powaliła. Ale dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to dobry zakup. Nie psuje się, nie przecieka, jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Kawę parzy bardzo smaczną, cudownie spienia mleko i nie powiem na niego żadnego złego słowa.
    Cytuj
  • Imperium-Kawy 3 paź 2012, 20:31
    nie zalecałbym maszyny na kapsułki, szczerze mówiąc jest to nieopłacalne finansowo i kawa również gorszej jakości niż z kawy ziarnistej, gdzie mielona jest w momencie robienia porcji. Dobry jest ekspres saeco, ale profesjonalny, nie domowy,... serio opłaca się dołożyć te parę stów, stalowe młynki, urządzenie robiący super cremę i bez problemu przetrwa 30-40 tys. porcji. Jeśli dla kogoś popularny Royal professional okazałby się można wybrać na vienna plus - dobry stosunek jakości do ceny i robi rzeczywiście świetną kawę z cremą. Mówię z własnego doświadczenia, bo mamy tych maszyn kilkadziesiąt w małych biurach głównie. Kwota około 1200 zł brutto. Różnica porównując z royalem jest taka, że vienna posiada tylko 1 grzałkę i po spienieniu i podgrzaniu mleka trzeba ją czasem schłodzić odrobiną wody, kwestia 2-3 sekund przekręcenia z dyszy. Oczywiście młynek jest wbudowany, w pełni automatyczna maszyna. Generalnie model bezawaryjny, bez niepotrzebnej elektroniki, nie do zdarcia, mechanicznie bardzo podobny do royala.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Telewizor Funai