Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki ekspres do kawy, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki ekspres do kawy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kowalsky9 22 maj 2017, 21:09
    Najlepiej zapytać jakiegoś eksperta. Ekspert doradzi najlepiej.
    Cytuj
  • jarzebina 22 paź 2017, 22:16
    My mamy KRUPS Pisa automatyczny z młynkiem i takim specjalnym spieniaczem do mleka. Uwielbiam go, kawa pyszna jak w kawiarni i zrobiona raz dwa.
    Cytuj
  • Meggi85 25 paź 2017, 18:28
    Kowalsky9 napisał:Najlepiej zapytać jakiegoś eksperta. Ekspert doradzi najlepiej.
    Mnie się wydaje, ze najlepiej zapytać experta jak już ma się cos uplanowane. wtedy w sklepie nawet sprzedawcy potrafią w fajny, jasny sposób porównac oba modele. My tak kupowaliśmy i przy porównaniach nalepiej wypadł KRUPS z modelu EA8108. Niezłe połączenie funkcjonalności, nowoczesnego wyglądu i nie dużego rozmiaru. Prosty, intuicyjny w obsłudze.
    Cytuj
  • bunnyx 17 lis 2017, 15:47
    Mi przy wyborze ekspresu pomógł bardzo miły Pan w sklepie. Znał się na rzeczy i wszystko dokładnie wytłumaczył. A co jest najlepsze w tym wszystkim - dokonałem najlepszego możliwego wyboru i do dziś ekspres działa idealnie i robi pyszną kawę. uśmiech
    Cytuj
  • maria_89 6 gru 2017, 10:33
    A co myślicie o takich ekspresach z kapsułkami? Sa lepsze od tradycyjnych?
    Cytuj
  • Kasia67 13 paź 2021, 16:09
    Ja na ostatnie okrągłe urodziny sprawiłam w prezencie mamie właśnie ekspres do kawy. W sumie to zrobiłyśmy z siostrą zrzutkę, bo lepiej było kupić razem coś lepszego uśmiech Wybrałyśmy Breville Barista Max, nasza mama kawy w kapusłkach nie tyka, bo mówi, że to koło kawy nie leżało. Najbardziej lubi ziarnistą, świeżo mieloną, no i ekspres który jej kupiłyśmy ma wbudowany młynek, z tego co pamiętam ma około 30 różnych funkcji mielenia kawy. Mama była tak zadowolona, że chyba żaden prezent, który kupiłyśmy do tej pory nie sprawił jej tyle radości uśmiech A najbardziej się ucieszyła, że może wybrać czy chcę kawę z pojedynczego czy podwójnego espresso
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: Telewizor Funai