Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Panasonic czy Sony - telewizor z dostępem do Internetu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Panasonic czy Sony - telewizor z dostępem do Internetu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • DeepSpace 22 sty 2011, 20:46
    Toshiba w zeszłym roku przedstawiła telewizory z bezpośrednim dostępem do funkcji streamingu i innych usług platformy Toshiba Places, ale dopiero w II kwartale 2011 roku planuje wprowadzenie na rynek europejski telewizorów z bezpośrednim dostępem do platformy Toshiba Places. Telewizory te będą zróżnicowane pod względem cenowym oraz wielkości przekątnej ekranu zaczynającej się od 32".

    Bez względu na to czy klient korzysta z telewizora, notebooka, netbooka czy tabletu, interfejs Toshiba Places będzie taki sam pod względem wyglądu i sposobu obsługi. Toshiba Places pozwala na zarządzanie treściami, które w ciągu dnia uruchamiają na urządzeniach różnego typu. Korzystając z Toshiba Places z poziomu telewizora użytkownik uzyskuje dostęp do szerokiej gamy usług dostępnych poprzez sieć. Strefa Marketplace umożliwia dostęp do treści multimedialnych takich jak filmy, zdjęcia i muzyka. Toshiba Places pozwala na współdzielenie multimediów nie tylko pomiędzy urządzeniami użytkownika, ale również urządzeniami przyjaciół i rodziny. I tyle komunikat Toshiby

    Jak działa Toshiba Places prezentuje filmik Youtube - po polsku
    http://www.youtube.com/watch?v=w4Ng3_31YQM
    Cytuj
  • Eru 22 sty 2011, 21:57
    Sharp pod względem usług online niewiele ma do powiedzenia na naszym rynku. Póki co oferuje tylko widżety związane z zagranicznymi serwisami, takimi jak Msnbc.com, NBC Sports czy WeatherBug.
    Cytuj
  • DeusEX 23 sty 2011, 1:52
    Teraz to niestety nie wiadomo jaki telewizor kupić. HD, 3D z internetem?
    Taki zakup to jednak spory wydatek. A TV nie zmienia się co roku czy dwa. Teraz dopiero wchodzą kanały HD, choć telewizory takie są dostępne od kilku lat.
    Cytuj
  • LaikPC 23 sty 2011, 8:57
    Podobno właściciele konsol PS3 i telewizorów Sony Bravia mają mieć dostęp do z iPla.
    Co więcej z takiej możliwości skorzystają również posiadacze odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray, wyposażonych w funkcję Bravia Internet Video.!
    Cytuj
  • HDMI 23 sty 2011, 10:08
    Teraz większość sprzedawanych telewizorów w granicach cenowych 2500 zł w górę jest wyposażona w wiele złączy i wyjść w tym Internet.
    Ale ludzie na to nie zwracają uwagi. Sąsiad kupił jakiegoś Samsunga i pomagałem mu ustawić go. Patrzę się z tyłu a tam wejście na RJ-45 Przeglądałem instrukcję i jak byk jest, że TV może być podłączony do sieci. Niestety sąsiad netu nie ma i nie wiem co tam jest.
    Ja na razie nie planuję kupna TV. Pewnie załapię się już na te 3D jak poprawią obecne niedociągnięcia.
    Cytuj
  • SawkaE 3 lut 2011, 10:24
    Ja na onecie znalazłam taki niby test 5 telewizorów z dostępem do Internetu
    LG 42LX6500
    Panasonic TX-P42V20E
    Philips 40PFL9705H
    Samsung UE40C7000
    Sony KDL-40EX710

    Chcąc dziś wybrać telewizor z najlepszymi funkcjami internetowymi, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wolimy mieć przeglądarkę WWW (telewizor Philipsa), czy dostęp do widżetów (pozostali producenci). Choć przeglądarka zastąpi wiele z widżetów informacyjnych czy pogodowych, to korzystanie z niej nie jest łatwe, a brak obsługi nowoczesnych technologii internetowych będzie przeszkadzać w swobodnym surfowaniu.
    Ogólnie to raczej Samsungi dobrze wypadła.
    Samsung nawiązał współpracę z serwisami ipla.pl, onet.pl czy gazeta.pl, dzięki czemu mamy dostęp do dużej liczby polskojęzycznych seriali i wiadomości (polityczne, finansowe, kulturalne, sportowe). Możemy także skorzystać z serwisów społecznościowych (Facebook), komunikatorów (Skype, Twitter), wyznaczyć trasę z Google Maps, sprawdzić pogodę, a nawet pograć w proste gry logiczne i zręcznościowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć także dostępu do filmów zawartych w serwisie YouTube czy do zdjęć z Picasy. Możemy też posłuchać internetowych stacji radiowych dostępnych w zasobach serwisu tuba.fm.

    Cytuj
  • gendux 15 lut 2011, 19:57
    A może zamiast telewizora ciekawszym rozwiązaniem będzie sieciowy odtwarzacz multimedialny DP1W ? Ma port USB , gniazdo HDMI cenoeo 449,00 - 458,00 PLN
    Cytuj
  • 15 lis 2011, 15:48
    Telewizory Sony bravia są zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na polskim rynku. Słyszałam dużo pozytywów na temat Samsunga ale ich możliwości poza w miarę dobrą jakością obrazu są naprawdę znikome. Więc jeżeli w najbliższym czasie kupować tv to tylko sony.
    Cytuj
  • annaskora75 3 sty 2012, 9:19
    Z tego, co kojarze to telewizory Sony Bravia z Internet Tv również maja dostęp do tych wszystkich usług, o których pisaliście typu: skype, facebook i dailymotion, także ja bym obstawiał za nimi.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum