Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Piekarnik, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Piekarnik

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:29
    Czyli mikrofala jest w piekarniku? I faktycznie można szybko coś odgrzać?
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 12 mar 2020, 18:29
    Hmm ja nie spotkałem się z takim rozwiązaniem żeby w piekarniku była mikrofala. Ale mam piekarnik chyba z 10 lat a wtedy nie było takich rozwiązań. Dobrze jednak wiedzieć na przyszłość:-)
    Cytuj
  • KopaczJusta 14 mar 2020, 16:16
    Fajnym rozwiązaniem jest np. model Duo Solgazu. Tam można piekarnik podzielić na pół i używać np tylko połowy. Przydatne, bo nagrzewamy tylko połowę, więc mniej tracimy energii i czasu. Oczywiście można korzystać tradycyjnie z całości albo piec dwie, różne potrawy równocześnie, na różnych ustawieniach. Dla mnie to strzał w dziesiątkę.
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 21:24
    Martyna29 napisał:Czyli mikrofala jest w piekarniku? I faktycznie można szybko coś odgrzać?
    Tak, piekarnik CombiQuick Electroluxa ma funkcję szybkiego nagrzewania i funkcję mikrofalówki, bardzo szybko można coś odgrzać uśmiech
    Cytuj
  • Hana21 19 sie 2020, 2:47
    Używam piekarnika SenseCook i jest niezastąpiony. Ma termosondę, która monitoruję temperaturę wnętrza potrawy. Gdy jest gotowa piekarnik się wyłączy. Sprzęt jest bardzo praktyczny.
    Cytuj
  • Brigget 29 gru 2020, 20:57
    Czyli nie ma opcji, że coś będzie surowe? Fajna opcja, a czy ciasta też wychodzą dobre? To piekarnik Electroluxa prawda?
    Cytuj
  • Igaa 27 lut 2021, 1:38
    Kilka miesięcy temu kupiłam piekarnik parowy SteamBoost electroluxa. Bardzo dobry sprzęt. Można na nim piec, a także ugotować coś na parze.
    Cytuj
  • Ania011 26 lip 2021, 2:18
    Myślę, że najlepszym piekarnikiem jest SteamPro. Jest on idealny do pieczenia ciast czy mięs. Plusem jest też to, że można w nim gotować na parze.
    Cytuj
  • Patka91 30 lip 2021, 23:54
    Też się zgadzam, piekarniki parowe to sztos, też mam od Electroluxa i to całkiem inny wymiar gotowania.
    Cytuj
  • Marta8001 23 sie 2021, 21:48
    A jaki polecacie piekarnik do małej kuchni? Najlepiej electroluxa bo ich sprzęty mi się najbardziej sprawdzają, są bez awaryjne.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: Jaki wzmacniacz?