Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Przedłużanie życia akumulatora w laptopie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przedłużanie życia akumulatora w laptopie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zalto 24 kwi 2011, 6:38
    Lamer napisał:Kiedyś czytałem, że baterie nie lubią ciepła i szybko wtedy się psują. Podobnie ma być kiedy jest zimno.
    Ale nie wiem, nie maiłem okazji sprawdzać.
    A ja czytałem nie należy ładować baterii do 100 procent. Ale opinie na ten temat są podzielone. Poza tym nie za bardzo wiadomo, kiedy owe 100 procent nastąpi. Te komunikaty o naładowaniu podają tylko przybliżone wartości.
    Cytuj
  • TRiTON 24 kwi 2011, 10:58
    A jak przez dłuższy czas nie będzie się używać akumulatora to co z nim zrobić. Wyjąć i schować czy co?
    Cytuj
  • 230V 24 kwi 2011, 12:30
    TRiTON napisał:A jak przez dłuższy czas nie będzie się używać akumulatora to co z nim zrobić. Wyjąć i schować czy co?
    Ależ skąd, najlepiej naładować go i wtedy wyjąć. Ale nawet wtedy akumulator się rozładowuje i tak można go trzymać np. 2 do 4 tygodni góra. Później trzeba go z powrotem włożyć i naładować.
    Cytuj
  • BluRay 24 kwi 2011, 15:03
    Aby w ogóle zmniejszyć zużycie poboru prądu podczas pracy na bateriach należy zmniejszyć jasność ekranu, powyłączać zbędne programy, a najlepiej dołożyć RAM-u. Wtedy dysk nie będzie często używany i zawsze zyska się dodatkowe minuty.
    Cytuj
  • evit 5 kwi 2024, 11:35
    Zobacz http://vietnamimmigration.pl/naprawa-komputera-na-terenie-mokotowa/ dobrze wybrałem.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum