FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

PS3 czy Xbox360

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zbigniew48 27 lip 2010, 16:16
    Zbliżają się urodziny mojego ośmioletniego syna wiec muszę się zdecydować na jakiś prezent. Pomyślałem, że każde dziecko będzie zadowolone z konsoli do gier. Problem w tym, że nie wiem jaką konsole wybrać PS3 czy Xbox360. Którą z nich polecacie i dlaczego ?
    Cytuj
  • decybel 27 lip 2010, 17:21
    Xbox jest tańszy i jest na niego pisane więcej gier. Dlatego właśnie wybrałbym Xbox360.
    Cytuj
  • just_jack 27 lip 2010, 19:10
    Jeżeli pieniądze nie grają dla ciebie, to zdecydowanie wybrałbym PS3. PS3 ma napęd BlueRay, ponadto grafika wygląda naprawdę nieźle !
    Cytuj
  • proteinka 27 lip 2010, 19:24
    Witam. Ruch to zdrowie. Dlatego ja swojemu dziecku kupiłam Nintendo-Wii. Łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Muszę się przyznać, że sama od czasu przyłączam się do zabawy wielki uśmiech
    Cytuj
  • speed_devil 27 lip 2010, 21:35
    Siemka ! Zdecydowanie odradzam zakup konsoli Xbox. Konsole te moim zdaniem posiadają zbyt wiele wad technicznych. Konieczne jest dość częste jej serwisowanie. Polecam PS3 ! Jest to konsola sprawniejsza i jakościowo zdecydowanie lepsza !
    Cytuj
  • waclaf 27 lip 2010, 22:36
    Witam. Też stoję przed podobnych wyborem. W związku z tym mam pytanie do wszystkich użytkowników XBox. Czy na tej konsoli możliwe jest łączenie się z innymi użytkownikami w internecie ???
    Cytuj
  • speed_devil 28 lip 2010, 1:14
    Na PS3 masz darmowe granie on-line ! Dla mnie jest to bardzo ważne ponieważ kocham gnanie z innym ludźmi uśmiech Gra staje się wtedy o wiele ciekawsza ! Niestety w Xbox istnieje usługa zwana Xbox-live, za którą niestety trzeba płacić.
    Cytuj
  • henur 28 lip 2010, 6:52
    Zbigniew może najpierw porozmawiaj z synem. Zapytaj się go jakie konsole mają jego koledzy. Na pewno w jakiejś rozmowie wspominał, że Bartek albo Grzesiek ma na PS lub Xbox. Jeśli kupisz mu taką samą konsolę, to dzieciaki będą mogły wymieniać się grami.
    Cytuj
  • softserwis 27 paź 2010, 10:05
    xbox to bardzo awaryjny sprzęt - nie ma co kierować się tym co mają inni.
    Nie kupuje się sprzętu awaryjnego - taka rada od serwisu elektroniki przymrużenie oka
    Cytuj
  • OpenUser 27 paź 2010, 10:25
    PS3 jest lepsza bo ma czytnik Blu Ray, a cena jest prawie taka sama jak Xboxa360.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum