Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

PS3 czy Xbox360, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

PS3 czy Xbox360

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Holo_gram 27 paź 2010, 10:51
    Ja osobiście polecam PS3.

    Masz tam odtwarzać płyt Blu-ray, łatwy dostęp do serwisu internetowego PS3 skąd możesz ściągnąć masę dem gier i innych dodatków. Microsoft dopiero coś takiego w Polsce uruchomi - ten cały Xbox live.

    Ja sobie liczyłem tak. Xbox360 kosztuje ok 1000 zł, a PS3 w najtańszej wersji ok 1100 zł. Czyli de facto odtwarzać płyt Blu-ray masz za 100 zł. Nie kupisz niczego w tej cenie.

    Podoba mi się również pad od PS3 i wbudowany akumulatorek. Oczywiście możesz grać również przez kabel. Ceny gier są w tej samej cenie, więc tu nie ma różnicy. Poza tym produkt Sony mniej się psuje wielki uśmiech
    Cytuj
  • Telemaniak 27 paź 2010, 13:10
    Mnie się podoba Xbox360 i ten nowy Kinect. Próbowałem i to coś fantastycznego.
    Nie interesują mnie dane technicze jakie te konsole mają, tylko czy gry sprawiają mi przyjemność. A ten Kinect, trzeba spróbować. Ten wynalazek od Sony, nie próbowałem, ale w xbox nietrzeba nic trzymać.
    Cytuj
  • ExpertPC 12 lis 2010, 12:53
    Po wejściu Kinecta na rynek XBOX360 okazał się zupełnie inną konsolą. Gier na Kinecta jest mało, ale z czadem będzie więcej. Dla mnie to rewelacyjny sposób spędzania czasu ze znajomymi.
    Z początku myślałem, że ten cały Kinect to marketingowy zabieg, ale okazuje się, że to całkiem udane rozwiązanie. Choć sam wolę PC-ety, to do gier lepiej kupić konsolę.
    Cytuj
  • Komputerowiec 12 lis 2010, 16:03
    XBOX360 zawsze uważałem za gorszą konsolę niż PS3. Ale kiedy Microsoft wydał Kinecta, XBOX jakby został odmłodzony i stał się całkiem ciekawą alternatywą. Co prawda PS3 ma napęd Blu-rey ale ile osób z tego rozwiązania korzysta? Filmy są drogie, wypożyczenie też.
    Pewnie teraz gdybym kupował konsolę mocno zastanawiłbym się na Xboxem.
    Cytuj
  • CoolerFan 12 lis 2010, 18:25
    Kinect może poprawić zainteresowanie konsolą Xbox360. Zamiast siedzieć i pykać w klawisze człowiek będzie się ruszał wyginał i skakał. Zabawa może być przednia. Tylko aby z cenami nie przesadzili, choć i tak pewnie będzie to rynkowy sukces.
    Cytuj
  • famous1 15 kwi 2011, 14:59
    Witam,
    również zadawałem sobie pytanie: Która konsola lepsza? Jaką wybrać? PS3 czy Xbox360? Dla mnie jednak najważniejszym kryterium okazały się tzw. exclusive'y - czyli gry wydane tylko na daną platformę. Zarówno Sony jak i Microsoft mogą poszczycić się dobrymi tytułami "na wyłączność" ale do mnie przemówiła propozycja Playstation: God of War 3, Heavy Rain (genialny horror, świetnie zrealizowana filmowa gra), Uncharted: Drake's Fortune i Uncharted 2: Among Thieves (pełna humoru przygoda w stylu Indiana Jones) i wyścigi samochodowe GranTurismo 5. Również propozycje dla dzieci takie jak EyePet czy LittleBigPlanet i jej druga część są warte polecenia. Xbox360 w mojej opinii prezentuje się na tym polu trochę gorzej, chociaż są oczywiście uznane "perełki" jak Gears of War, Halo czy też Alan Wake i samochodówka Forza Motorsport 3. Jednak mimo wszystko oferta PS3 wydaje mi się ciekawsza - bo to są gry do których się po prostu chce wracać (i oczekiwać na kontynuacje -które w większości są już zapowiedziane ;-) )
    Cytuj
  • jacob111 15 kwi 2011, 18:46
    "Nowoczesne" kontrolery ruchu wprowadzone w Sony Playstation 3 i Microsoft Xbox360 faktycznie wzbudziły wiele emocji i sądzę, że skutecznie napędziły popyt na generację konsol, których kariera raczej ma się ku końcowi ;-) Miałem okazję wypróbować zarówno Playstation z kontrolerem ruchu Move jak i Xboxa z czujnikiem ruchu Kinect. Oba urządzenia dają wiele frajdy ale wg mnie zwycięzcą jest PSMove. Pomijam fakt, że trzymanie kontrolera w dłoni jest dla człwoieka bardziej intuicyjne i łatwiej się przyzwyczaić bo wiąże się z tym ważniejsza kwestia - Kontroler ruchu Move jest o wiele bardziej precyzyjny. Opóźnienia są praktycznie niewyczuwalne a dokładność jest zdumiewająco dobra - czego niestety nie można powiedzieć o Microsoft Kinect. Ma to bezpośrednie przełożenie na wykorzystanie tych zabawek - podczas imprezy, z kilkoma graczami zarówno PSMove jak i Kinect dostarczą zapewne dużo frajdy i śmiechu. Jednakże gdy samemu używa się konsoli, nie ma już dodatkowej motywacji i granie na Xbox zaczyna irytować. Inaczej według mnie jest z Playstation gdzie kontroler ruchu Move pozwala dzięki swojej dokładności szlifować technikę i podnosić umiejętnosci chociazby w takich grach jak Tenis Stołowy w Sports Champions. Dodać też wypada, że PSMove wykorzystać można w bardziej zaawansowanych tytułach jak Killzone 3, Resident Evil 5 czy Heavy Rain - jest to więc urządzenie o wiele bardziej wszechstronne. Ze względu na niższe koszta łatwiej też zacząć zabawę - a w miarę potrzeb można dokupywać kolejne kontrolery żeby bawić się w większą ilość osób przymrużenie oka Sam jestem użytkownikiem PSMove i polecam gorąco! Uwaga tylko na paprotki i inne domowe sprzęty podczas machania "różdżką" ;-)
    Cytuj
  • peana 26 kwi 2011, 0:47
    Ile osób tyle opinii. Zauważyłam, że sporo maniaków gier ma te dwie konsole i problem z wyborem z głowy przymrużenie oka Ogólnie na Xboxa jest o wiele większy wybór gier, jednak na PS3 te gry jakościowo są o wiele lepsze. Każda konsola ma swoje plusy i minusy, także ciężko powiedzieć która jest lepsza.
    Cytuj
  • xudneg 27 lis 2011, 11:34
    a do konsoli przymrużenie oka projektor ! to jest dopiero zabawa jak by połączyć dajmy an to taki LED HS200 od LG kosztuje 1650 zł, a zastosowane w nim technologie to Divx(MP3, JPEG, MPEG4)Digital Keystone CorrectionPicture StillQuick Power on/off, FM Transmitter (Wireless Sound)Screen captureAuto OffAuto PowerExpert Color Control
    Cytuj
  • 9 mar 2012, 15:40
    Więcej korzystnych wypowiedzi słyszałam na temat PS3. Że grafika lepsza, dźwięk wyraźniejszy. Fajny dodatek pod kina domowe, bo ma odtwarzacz blu ray i można oglądać filmy, więc i pożytek dla reszty domowników większy. Z drugiej strony XBOX ma ten cały symulator ruchu, więc dziecko może nie będzie potem upośledzone motorycznie… Tak swoją drogą, to ja bym ośmiolatkowi kupił rower…
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum