Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

PS3 czy Xbox360, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

PS3 czy Xbox360

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 4Alien 9 mar 2012, 18:40
    Ludzie kupują PS3 bo tam jest napęd BL, a potem i tak z niego nie korzystają bo filmy są po 100 zł.
    Najbardziej mnie śmieszy jak to sprzedawcy mówią o parametrach technicznych ile to tam ramu jest, jaki procesor z jakim taktowaniem.
    A kogo to obchodzi, niech sobie konsola będzie napędzana i silnikiem od kosiarki. Najważniejsze aby wszystko grało.
    Ostatnio grałem w BattleField 3 przez neta, niesamowite że można się w to wciągnąć na kilka godzin i ciągle jest niedosyt.

    Cytuj
  • Mikolajewicz 30 mar 2012, 15:53
    Kup dziecku odtwarzacz sony mp3 i zachęć do wychodzenia z domu. Uważam, że kupowanie PS3 czy XBOXa, czy czegokolwiek dzieciakowi jest dla niego krzywdzące. Dawno temu mp3 dostawało się na osiemnastkę… A potem jedzie taki na obóz czy kolonię i w plecaku ma netbooka, ipoda, iphona, palmtopa i PSP, bo przecież kazano mu zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Dobrą opcją wydaje się być również chińczyk albo bierki. Ewentualnie Twister jeśli był bardzo grzeczny.

    Cytuj
  • aniechto 11 lip 2012, 13:09
    Nie te czasy uważam że przenośna konsola to dobry prezent zwłaszcza jak dzieciak dużo podróżuje z rodzicami zamiast nudzić się w samochodzie to sobie chwile pogra. Przecież przenośna konsola nie jest po to aby w pokoju na kanapie rypać. A jeżeli chodzi o xboksa to według mnie bardzo dobry wybór kupując kupić konsolę z kinect'em to dopiero jest frajda dla dzieciaków, gry ruchowe. Niektóre gry wymuszają na nas ruch nieświadomie i to jest super sprawa- zabawa i ćwiczenia w jednym.
    Cytuj
  • pistacja 24 cze 2013, 15:42     (ostatnio zmieniony przez autora 24 cze 2013, 15:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Taka używana PS3 może kosztować już około 800zł z dodatkami, więc opłaca się szukać różnych promocji. Generalnie nie widzę między tymi sprzętami aż tak kolosalnej różnicy jeżeli chodzi o jakość, ale na xboxie grałam jedynie kilka razy, więc nie jestem do niego przyzwyczajona i siłą rzeczy wybieram PS.
    Cytuj
  • tony_hawk 30 sie 2013, 13:40
    Zdecydowanie Playstation 3. Dlaczego? odpowiedź brzmi: PS PLUS. Abonament Playstation Plus kosztuje 195zł (koszt jednej nowej gry) za rok. w ramach usługi dostajemy co miesiąc 3 'darmowe' gry.... Od czasu jak mam abonament to nawet nie kupiłem żadnej gry bo 3 nowe na miesiąc to więcej niż jestem w stanie ograć język
    Cytuj
  • oreizaa 4 wrz 2013, 12:27
    jak dla mnie xbox360 przymrużenie oka
    Cytuj
  • tony_hawk 6 wrz 2013, 12:04
    Majac PS3 brakuje mi jedynie Geras of War i Alan Wake z Xboxa skrzywienie Aaaaa no i oczywiście HALO! wielki uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 6 wrz 2013, 20:37
    Lubię grać na xboxie uśmiech, ale często mój PC mi wystarcza. Kocham gry, ostatnio zakochałam się w http://gierestrojka.pl/ klasyczne gry.
    Cytuj
  • waloria 10 wrz 2013, 9:50
    Moim zdaniem PS3, ale aż tak dużej różnicy nie ma jak pomiędzy ps4 a xbox one. Te modele są podobne.
    Cytuj
  • tony_hawk 24 wrz 2013, 16:06
    Akurat klasycznych gier na obu konsolach nie brakuje, tylko, że w dystrybucji cyfrowej
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum