Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mateo 2 cze 2011, 11:01
    PCdrom napisał:teraz to tylko telewizja N ma w podstawowym pakiecie 15 kanałów HD. Nie wiem czy tak jest teraz, ale kiedyś Polsat kazał sobie ekstra płacić za kanały HD.
    A ja polecam osiedlówki. Nie musisz rezygnować z kanałów, bo w osiedlówkach masz wszystkie najczęściej w zależności od pakietu, który i tak wychodzi taniej niż w tych dużych komercyjnych TV. Chyba, że u Ciebie nie ma dostępu do takiej osiedlowej TV...
    Cytuj
  • KRYZAK 6 cze 2011, 16:47
    NO JA OSTATNIO SKORZYSTALEM Z TEJ PROMOCJI ENKI SWIAT HD I JAK DLA MNIE BOMBA CENOWO I JAKOSCIOWO. NIE MA CO KOMBINOWAC WIDAC ZE POWAZNIE PODCHODZA DO TEMATU.
    Cytuj
  • marianna-na 14 lip 2011, 22:52
    teraz warto zwrócić uwagę, że N zapewnia nie tylko nowe kanały z Polsatu, ale również dogadali się w sprawie internetu- zarówno z TP jeśli chodzi o internet stacjonarny, ale również z orange, jeśli chodzi o internet bezprzewodowy (telewizja + internet już od 72zł). Dokonując zakupu usług w pakiecie można zaoszczędzić nawet kilka stówek rocznie...
    Cytuj
  • mad_man009 21 lip 2011, 14:37
    Nie byle jaki news uśmiech . Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu tej platformy, przypatruję się forom jej poświęconym i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto ją nabyć. Filmy za 0zł w vod, dorzucili Polsat i jeszcze liga mistrzów. To przeważa szalę na korzyść N uśmiech .
    Cytuj
  • wojtex 26 lip 2011, 16:37
    Przede wszystkim liga mistrzów przeważa na ich korzyść, pragnę zauważyć przymrużenie oka . Nigdy nie byłem zagorzałym fanem telewizji, ale oferta N bardzo mnie zainteresowała. Poza tym wiele pozytywnych opinii słyszałem o ich wypożyczalni vod. Mam jeszcze parę dni, może się jednak zdecyduję na ich paiet.
    Cytuj
  • KRYZAK 17 sie 2011, 14:33
    TAAAK ALE ILE MOŻNA CZEKAĆ? przymrużenie oka CHCIAŁBYM SIĘ WRESZCIE PRZEKONAC O OGLADANIU MECZU W HD ALE NO MUSZE POCZEKAC JESZCZE NA POCZATEK LM. CO DO VOD POTWIERDZAM. NIE WIEM JAK JEST U KONKURENCJI ALE RZECZYWISCIE JAKIES HITY KINOWE SA BARDZO SYZBKO SPROWADZANE przymrużenie oka
    Cytuj
  • marianna-na 20 paź 2011, 23:38
    Niedawno pojawiła się ciekawa promocja, w której można kupić telewizję N z internetem (i tu do wyboru stacjonarny w telekomunikacji, albo bezprzewodowy z orange) za 72zł. Jeśli ktoś korzysta z telewizji i internetu, to może warto zaoszczędzić kupując w pakiecie- jutro idę do salonu po szczegóły
    Cytuj
  • wojtex 28 paź 2011, 15:28
    Jeśli dobrze liczę to net wychodzi wtedy za 13 złotych… Brzmi nieźle. Dorzuca się troszkę a mobilny net to fajna zabawka. Zwłaszcza że moim zdaniem ten świat hd jest całkowicie wystarczający.
    Cytuj
  • robson00 11 lis 2011, 17:33
    Ja mam n akurat
    Cytuj
  • mad_man009 16 lis 2011, 14:06
    Wracając do promocji i co ciekawszych ofert tej platformy, od paru dni mają multiroom w dwóch wariantach do wyboru, bodajże premium i standard. Lub multiroom, pakiet ze sporą ilością kanałów hd i tv za złotówę uśmiech Jak ktoś nie ma pomysłu na prezent uśmiech
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum