Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 6 lut 2012, 8:58
    Ciekawą promocje teraz ma nka. Roczna umowa, z czego trzy miesiace za darmo za 59 zł. Myślę, że decyzja, co wybrać jest ułatwiona.
    Cytuj
  • Favoritka87 17 lut 2012, 12:29
    Telewizja N ma bardzo ciekawą ofertę telewizji na kartę, uważam, że to jest bardzo fajne , szczególnie dla osób, które nie chca się wiązać jakimiś wielkimi umowami i nie potrzebują 1000 programów, tylko te najwazniejsze, które najczęściej oglądaja w jakośc HD, wówczas taka telewizja jest bardzo dla nich fajna, można teraz ją kupić w dobrej cenie.
    Cytuj
  • wojtex 5 mar 2012, 15:46
    Ze wszystkich to rzeczywiście pewnie nikt nie korzysta, ale fajnie jest mieć jakieś dodatkowe kanały których nie ma w kablówce. W końcu po to człowiek zakłada platformę żeby mieć dobry sport albo film nie? No a jak teraz zrobili, że za 79 zł ma się 7 miesięcy hbo za darmo no to tym bardziej. Przynajmniej ja po to założyłem sobie enkę
    Cytuj
  • KRYZAK 12 mar 2012, 15:06
    TERAZ TO NAWET MNIEJ WYMAGAJACY BĘDĄ SIĘ PRZESIADAĆ NA PLATFORMY. Z CEN OSTRO ZESZLI TO I CHĘTNYCH BĘDZIE WIĘCEJ. JAK SOBIE POPATRZYŁEM ŻE ZA 40 ZŁ. W ENCE JEST NSPORT Z LM I EUROSPORT2 W HD Z BUNDESLIGĄ TO DŁUGO NIE MYŚLAŁEM wielki uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 10 kwi 2012, 12:52
    Dużo daje też dodatkowy internet z usługami nki, jak nVodnet, nagrywanie przez internet czy komórkę.
    Cytuj
  • fajqa 25 maj 2012, 13:49
    Daria05 napisał:Dużo daje też dodatkowy internet z usługami nki, jak nVodnet, nagrywanie przez internet czy komórkę.
    mnie się podoba ten dekoder Monsterbox z 1TB dyskiem twardym. Według n-ki to jedyny taki dekoder dostępny na rynku. uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_307805 14 cze 2012, 14:09
    Testowałem już Aster,UPC,Cyfrowy Polsat, Cyfrę,ale faktycznie według mnie N-ka ma najciekawszą ofertę. Ma najwięcej polskojęzycznych (lub tłumaczonych) kanałów HD.
    Ciekawe jest VOD z npremium - nowe seriale i premiery filmowe co tydzień w jakości HD z wyborem ścieżki dźwiękowej (dźwięk Dolby Digital) i napisów.

    Po podłączeniu do internetu dostęp do TVNPlayer, YOUTUBE, Nportalu z wiadomościami,pogodą, sportem
    Jest też dostęp do serwisu Allegro - pełna funkcjonalność,ale ta usługa działa jeszcze na tyle wolno, że na razie jest uciążliwa.
    Dodatkowe gry to nieporozumienie.

    Natomiast mnie osobiście brakuje kanału Polsat Sport oraz TV Kraków, które są min. w UPC

    ps. nagrywarka to teraz żadna zaleta - taka opcja jest u każdego telewizyjnego dostawcy. Nawet w "zwykłej" cyfrowej telewizji naziemnej podłączając pendrive do dekodera można nagrywać programy korzystając z EPG.
    Cytuj
  • Daria05 15 cze 2012, 9:49
    Z jednej strony masz rację, że nagrywarka to żadna zaleta. Przecież nawet w telewizory już to potrafią.
    Mnie podoba się bardzo szeroka oferta VODów. Włączam i oglądam to co chcę, a nie zastanawiam się, czy coś ciekawego leci w TV.
    Cytuj
  • Netland 1 lip 2012, 14:19
    Daria05 napisał:Z jednej strony masz rację, że nagrywarka to żadna zaleta. Przecież nawet w telewizory już to potrafią.
    Mnie podoba się bardzo szeroka oferta VODów. Włączam i oglądam to co chcę, a nie zastanawiam się, czy coś ciekawego leci w TV.
    no tak ale zaletą wedug mnie jest chociażby Monsterbox czyli dekoder z 1TB dyskiem twardym którego inni dostawcy nie mają. Z reguły są to pojemności dysków na poziomie 500gb. A tutaj mamy w Nce 2x tyle.
    Cytuj
  • Daria05 12 lip 2012, 9:30
    Stale coś zmieniają na plus. Dochodzą nowe programy, nowe oferty, jak ta dla klientów zmieniających operatora za 39 zł, z umową na 15 miesięcy.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum