Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Netland 16 sie 2012, 19:42
    Daria05 napisał:Stale coś zmieniają na plus. Dochodzą nowe programy, nowe oferty, jak ta dla klientów zmieniających operatora za 39 zł, z umową na 15 miesięcy.
    no tak to normalne że nikt się nie cofa do tyłu Aktualnie w N "możesz zwrócić dekoder do dowolnego punktu sprzedaży , w ciągu 10 dni od daty podpisania umowy, jeżeli zamówiłeś n przez Internet lub telefon".
    Cytuj
  • doriaaan 3 wrz 2012, 18:23
    ja najbardziej jestem zadowolony z Ligi Mistrzów i jakości HD kilkunastu kanałów, ale wieloma rzeczami nka przyciąga nowych klientów...
    Cytuj
  • musialdo 6 wrz 2012, 15:04     (ostatnio zmieniony przez autora 10 wrz 2012, 14:20, w całości zmieniany 2 razy)
    ja mam telewizję N. Dużo programów i przede wszystkim Liga Mistrzów jest dostępna na tej platformie uśmiech
    Cytuj
  • 10 wrz 2012, 12:24     (ostatnio zmieniony przez autora 10 wrz 2012, 12:28, w całości zmieniany 2 razy)
    PCdrom napisał:teraz to tylko telewizja N ma w podstawowym pakiecie 15 kanałów HD. Nie wiem czy tak jest teraz, ale kiedyś Polsat kazał sobie ekstra płacić za kanały HD.
    Posiadam Cyfrowy polsat, pakiet familijny. Wszystkie kanały HD mam wliczone w cenę pakietu (ok.40 zł) Nie twierdzę także, że polsat ma najlepszą ofertę gdyż nie znam innych ale mi jak najbardziej odpowiada.



    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum