Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kierunek studiów wybrać?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kierunek studiów wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wjo1ladowarka85 20 lip 2015, 12:14
    Powiem jeszcze, że warto robić obecnie uprawnienia na różne urządzenia, na przykład na wózki widłowe czy ładowarki teleskopowe.
    Cytuj
  • krzysztofnawrocki 20 lip 2015, 23:54
    Właśnie dla tego trzeba wybrać kierunek, po którym będzie się miało konkretne wykształcenie. Architektura wnętrz jest świetnym rozwiązaniem. Można sobie zerknąć tutaj http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-wnetrz i poczytać o tym kierunku na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
    Cytuj
  • mikola 24 lip 2015, 10:36
    Warto brać pod uwagę perspektywy na przyszłość, choć trzeba mieć na uwadze również swoje zainteresowania. Według artykułu dotyczącego zawodów pewnej przyszłości (http ://www.wsb.pl/jaki-zawod-wybrac-zobacz-zawody-pewnej-przyszlosci) najlepszym rozwiązaniem są studia w sektorze IT, e-marketingu i finansów.
    Cytuj
  • Unit 3 sie 2015, 14:28
    Wybierz taki, który będzie związany z Twoimi zainteresowaniami. Po prostu.
    Cytuj
  • burm 27 sie 2015, 3:12
    Jest kilka ciekawych propozycji które oferuje wiele uczelni ja osobiście uważam, że najlepsze i najbardziej oblegane obecnie kierunki to nr. 1 informatyka oraz zarządzanie sam skorzystałem z tego drugiego na www.wsb.pl/szczecin/studenci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/kierunki-i-specjalnosci/psychologia-w-zarzadzaniu jestem zadowolony oczywiście kierunek to nie wszystko, w głównej mierze należy przykładać się do zajęć i próbować wyciągnąć jak najwięcej.
    Cytuj
  • dydx 27 sie 2015, 17:25
    Co do zasady: po większości kierunków można znaleźć dobrą pracę z tymże kierunkiem związaną. Jest jeden warunek. Trzeba być dość dobrym, czasem najlepszym albo prawie najlepszym, Jasne, wybór kierunku nie jest nieważny, ale jeśli ktoś ciężko pracuje, to da sobie radę.
    Cytuj
  • MichalWoj 31 sie 2015, 10:41
    kierunki techniczne mają wielką przyszłość, jednakże, jeżeli tego nie czujesz to odradzam. Powinno się studiować to co się lubi.
    Cytuj
  • anula4 6 wrz 2015, 20:07
    Pracodawcy wymagają, żeby zaraz po studiach mieć odpowiednie doświadczenie. Niestety z tym jest ciężko. Żeby jednak znaleźć odpowiednią posadę warto wyjechać na praktyki. Tutaj http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-talents/ jest ciekawe rozwiązanie w tym zakresie.
    Cytuj
  • Joanna844 27 paź 2016, 14:39
    Ja jestem na budownictwie na UTH Chodkowskiej w Warszawie i według mnie to przyszłościowe studia. Może nie należą do najłatwiejszych, bo jednak tych technicznych przedmiotów jest sporo, ale daję radę przymrużenie oka Ale może Wy macie jakieś pytania odnośnie mojego kierunku studiów? przymrużenie oka
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs sushi