Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 25 paź 2013, 12:09
    Odpowiedzi na postawione pytania pomogą nam doprecyzować naszą ofertę ;-)

    [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte-kalendarz.html] Szkolenia otwarte[/url]
    Cytuj
  • kerkos 25 paź 2013, 15:14
    Przede wszystkim w szkoleniach, które poprawiają kwalifikacje i zapewniają najwyższą jakość, a nie szkoleniach, które polegają na najszybszym przerobieniu materiału, i daniu odpowiedniego papierka. Sens mają szkolenia zawodowe, prowadzone przez fachowców, które rzeczywiście pozwalają znacznie szybciej opanować dany zakres materiału. Szkolenia w innej formie nie mają większego sensu.
    Cytuj
  • plny 4 lis 2013, 21:02
    Oczywiście, że w szkoleniach firmowych, mamy przeprowadzane takie szkolenia.
    Cytuj
  • kerkos 5 lis 2013, 8:45
    Szkolenia firmowe to całkowita bzdura, jedyne co ma sens, to szkolenia rozwojowe z danej dziedziny. Specjalizujesz się w czymś, to staraj się dalej rozwijać w takim kierunku, gdyż w ten sposób zdecydowanie najwięcej zarobisz. To specjaliści generują najlepsze zyski, mogą przebierać w różnych ofertach, a w dużych miastach zarabiają przyzwoite pieniądze.
    Cytuj
  • kerkos 18 lis 2013, 16:34
    W mojej karierze ważnym krokiem było ukończenie Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu w Poznaniu. Zajęcia się w 40% w języku angielskim, wszystko na wysokim poziomie, profesjonalnie, wiele się nauczyłem. To były zajęcia nastawione na kształcenie fachowców, nie było miejsca dla ludzi, którzy chodzą dla papierka. Przyznam, że po tym moja kariera mocno ruszyła do przodu. To czego się dowiedziałem, to były przede wszystkim informacje praktyczne - które rzeczywiście wykorzystywałem w pracy.
    Cytuj
  • MalaBiala 27 lis 2013, 13:34
    Głównie biorę udział w szkoleniach profesjonalnych, które naprawdę mogą podnieść moje kwalifikacje. W moim przypadku bardzo pożyteczne były szkolenia z zakresu marketingu i social media. Ważne, aby przekazywać wiedzę, a nie tylko pokazywać slajdy...
    Cytuj
  • 29 lis 2013, 14:14
    kerkos napisał:Szkolenia firmowe to całkowita bzdura, jedyne co ma sens, to szkolenia rozwojowe z danej dziedziny. Specjalizujesz się w czymś, to staraj się dalej rozwijać w takim kierunku, gdyż w ten sposób zdecydowanie najwięcej zarobisz. To specjaliści generują najlepsze zyski, mogą przebierać w różnych ofertach, a w dużych miastach zarabiają przyzwoite pieniądze.
    Dzięki. A co masz na myśli pisząc, że "Szkolenia firmowe to całkowita bzdura". Czy szkolenia firmowe to nie po prostu szkolenia organizowane przez firmę, w której pracujesz? Mają one na celu rozwój Twoich kompetencji. Oczywiście, na pewno są na różnym poziomie jakościowym, ale dobrze przeprowadzone na pewno zwiększą Twoją "atrakcyjność zawodową".
    Cytuj
  • pani_woda 28 wrz 2014, 10:42
    ja biorę w takich, które podnoszą moje kompetencje zawodowe, ostatnio ukończyłam [url=http://fam-makeup.pl/]kurs wizażu w Krakowie[/url], teraz myślę o stylizacji, ale muszę znaleźć wolny czas, więc raczej ukończę go już w przyszłym roku
    Cytuj
  • kornelia55 29 wrz 2014, 13:41
    Uważam, że szkolenia organizowane przez firmę, w której się pracuje są nie tylko dobrym sposobem na polepszenie umiejętności pracowników, ale jest to też inwestycja na przyszłość. U mnie w firmie szef zorganizował nam kurs językowy - angielski w biznesie [url=http://www.berlitz.pl/pl/szkolenia_dla_firm/szkolenia_grupowe/]http://www.berlitz.pl/pl/szkolenia_dla_firm/szkolenia_grupowe/[/url] i wszyscy są podeszli do tego z entuzjazmem i zaangażowaniem.
    Cytuj
  • june45 7 paź 2014, 12:22
    Najczęściej z marketingu.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum