Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Pomysł na aktywność sportową zimą?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na aktywność sportową zimą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • translatore 29 sty 2013, 18:07
    Można spędzić zimę na nartach biegowych, wówczas bieganie w ogóle nie jest ciężkie a i w mieście biegówki świetnie się sprawdzają np. w parkach - sama uprawiam, jest świetnie, chodzisz gdzie chcesz i zawsze masz inne widoki - polecam, tu jest stronka z opracowanymi trasami- sprawdź sam:
    Cytuj
  • sportowiec78 18 mar 2013, 11:00
    Zimą spędzam zwykle na treningach domowych, do tych celów świetnie nadaje się orbitrek magnetyczny lub ewentualnie inne narzędzie fitness jakim jest wioślarz. Wiadomo, nie każdy lubi jak jest zimno, dlatego ćwiczenia na orbitrekach czy wioślarzach lub jakimkolwiek innym sprzęcie stacjonarnym w domowym zaciszu jest świetnym rozwiązaniem na zimowe wieczory. A trzeba też dodać, że ten sprzęt jest coraz to tańszy więc każdy może sobie pozwolić na zakup.
    Cytuj
  • plny 7 paź 2013, 10:40
    Zimą to oczywiście siłownia. Sprawdźcie kanał http://www.youtube.com/user/Zwierzak73PL z filmikami z siłowni.
    Cytuj
  • haczoo 7 paź 2013, 14:09
    Ja zawsze w zimę wynajmuję halę ze znajomymi z pracy i idziemy pograć w siatkówkę, piłkę lub koszykówkę uśmiech
    Cytuj
  • kara_kan 7 paź 2013, 18:42
    Można na basen, halę sportową, siłownię. Jeśli pogoda dopisuje można pobiegać uśmiech Tylko trzeba uważać bo mogą zdarzyć się śliskie miejsca i można dorobić się urazu. uśmiech Wtedy koleżanka - biegaczka poleciła mi sól do kąpieli z Salco i po kilku kąpielach ból zniknął. To tak na przyszłość, żeby uważać na bieganie zimą. uśmiech
    Cytuj
  • Izolda25 14 paź 2013, 10:50
    Basen to świetna opcja na zimę, uwielbiam pływać gdy za szybą pada śnieg uśmiech Do tego narty i ...sanki uśmiech Nie ma co się przejmować wiekiem, sanki są dla każdego uśmiech
    Cytuj
  • jagijagi 12 lis 2013, 10:14
    Zbierz ekipę i wybierzcie się na skutery śnieżne - to świetna zabawa, pełna emocji i bardzo motywuje do kolejnych kroków związanych z ruchem. U nas najbliżej takie atrakcje proponuje Bartbo w Butrynach, ale poszukaj u siebie firmy organizującej eventy.
    Cytuj
  • kara_kan 15 lis 2013, 16:22
    Basen, siłownia jak najbardziej. Fajne też są ścianki wspinaczkowe. Mieszkam bliżej gór, więc w weekendy mogę wypuszczać się na narty. No i pozostaje dom. Kup sobie sprzęt: rowerek, orbitrek, hantle, cokolwiek i ćwicz. Ostatnio kupiłem orbitrek za niecałe 600 zł (jak kupisz w sportbody to dostaniesz jeszcze gratisy), rowerki też są w podobnej cenie.
    Cytuj
  • bokha 21 sty 2014, 19:29     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2014, 11:28, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja wpadłem na pomysł zapisać się na tenis. Jako że gram słabo wykupiłem sobie program w Tuan Club za 405 zł 6 tygodni kursu z trenerem. Tutaj info http://klub.tuanclub.pl/oferta/tenis/tenis-xpress
    Cytuj
  • martinus22 21 sty 2014, 21:38
    No jak nie ma śniegu to polecam specjalne parki zimowe, które są tworzone w miastach. Ostatnio widziałem w Gliwicach taki park i Tychy coś kombinowały, ale nie wiem czy coś wyszło. A jak nie to brać kwatery prywatne zakopane i szukać śniegu! uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wakacje marzeń