Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wypromować sklep z używaną odzieżą?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • D3niCle0 2 paź 2010, 22:41
    No tak, tak właśnie ma być. Chcę zaoferować swym klientom coś lepszego, odzież dobrych marek, ale w cenach o wiele niższych niż nowe...
    W sumie to zależy mi na tym, żeby jakoś przekonać ludzi o tym, że wyróżniam się jakością, może niekoniecznie ceną, ale chciałabym jeszcze jakośsię wyróżniać... szukam ciekawych i skutecznych sposobów i pomysłów.
    Cytuj
  • Apoliner 3 paź 2010, 0:24
    Z doświadczenia znajomych wiem, że klienci nie znają się na markach. Ktoś kto kupuje używaną odzież nie zwraca uwagi na firmę w pierwszej kolejności, ale na to aby ta odzież była nie zniszczona, bez plam i dziur. Szukają po prostu czegoś co jest ładne i tanie. Można kupować tańszą odzież nie markową, ale dobrej jakości.
    Cytuj
  • Gaik 3 paź 2010, 7:19
    Nie do końca się zgodzę, ja osobiście nałogowo poluje na używane ciuchy moich ulubionych marekuśmiech Więc postawienie na to wg mnie wcale nie jest złym pomysłem.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 3 paź 2010, 11:16
    Na pewno musisz dać się zauważyć, pomyśl o jakiejś fajnej wystawie, np manekiny wystylizowane ładnie w extra ciuchach (niekoniecznie z Twojego sklepu - liczy się efekt!) np ulotki zapraszające klientów, które mogłabyś zostawiać w okolicznych sklepach, choćby spożywczych, tam największy ruch i kobitki przychodzą.
    Cytuj
  • Lilijka 3 paź 2010, 13:30
    Manekiny-modelki to super spraawa, liczy się też wystrój samego pomieszczenia, trzeba pokazać wyczucie stylu. To sprawi, że twoi klienci od razu będą się lepiej czuć i chętnie w takie miejsce przychodzić. Można też pomyśleć nad akcją zapraszającą ludzi, którzy się dzięki temu dowiedzą o istnieniu Twojego sklepu. Np rozdawanie zaproszeń na ulicyuśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 3 paź 2010, 14:45
    Pytanie czy bardziej zależy Ci na rozreklamowaniu nowego sklepu czy na dodatkowych "atrakcjach", które będą wyjątkowe i będą zachęcać klientów aby odwiedzali Twój sklep... Jeśli chodzi o to pierwsze to przydałyby się ulotki na osiedlu, w sklepach albo wrzucane wprost do skrzynek. A co do atrakcji to może jakies porady wizażystki? Stylistki? Np w wybrany dzien tygodnia klietnki mogłyby liczyć na profesjonalne porady co do ubioru lub bezpłatne konsultacje np określenie typu urody danej klientki i pasujące do niej kolory... albo przeróbki krawieckie... pomysłów może być wieleuśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 3 paź 2010, 16:22
    Rozreklamuj się w lokalnej prasieuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 3 paź 2010, 18:56
    To że chcesz mieć rzeczy wycenione na wieszakach jest super, na moim osiedlu też jest kilka lumpeksów, a największy ruch jest tam gdzie rzeczy nie leżą poprzerwacane w koszach tylko posegregowane kolorystycznie i na wieszakach, każdy z ceną na papierowej metce. Jak potrzebujesz dodatkowej promocji to zrób karty rabatowe - takie karty stałego klienta. Rabat oczywiście wliczony w cenę za jaką opłaca się sprzedać dany ciuch, ale klientka ma satysfakcję, że ma jeszcze taniej i takie rzeczy sprawiają, że klienci przywiązuja się do danego sklepuuśmiech
    Cytuj
  • marsjanin 3 paź 2010, 19:15
    Przede wszystkim musisz zrobić cos, żeby przechodzący potencjalni klienci musieli Cię zauważyć. Podśiwetlony banner, plakat, manekin na wystawie w ekstra ciuchach z Twojego sklepu, przed sklepem ustaw potykacz z cenami...
    I a propos cen, ciuchy na wieszakach ok, ale warto też wystawić kilka koszy dla tych, co lubią okazje za 5zł i taniejprzymrużenie oka Mozna tam dorzucać np kosz po 5zł, kosz po 2zł.
    Cytuj
  • Zoe87 3 paź 2010, 20:22
    Moja znajoma kupuje na allegro zwykłe koszulki i przerabia je, doszywa aplikacje, cekiny i koraliki, potem sprzedaje drożej, a rozchodzą się jak świeże bułeczki...
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum