Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Nowa strona www, jak ją skutecznie wypromować, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nowa strona www, jak ją skutecznie wypromować

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • GUEST 19 gru 2010, 17:52
    Ta jasne, każdy myśli, że jak założy stronę to po roku będzie drugim jak mu tam, no ten od Facebooka.

    Teraz każdy amator może mieć stronę w 10 min.
    Cytuj
  • HDMI 19 gru 2010, 18:49
    Generalnie ta stronka to odnośniki do filmików z Youtube - głównie i innych serwisów z fotkami.

    Ja wiem czy to ma sens. Strona jest podobna do YT i nawet nie wiadomo o co chodzi.
    Cytuj
  • OpenUser 19 gru 2010, 19:32
    Ja też nie polecam dodania zbyt dużej ilości linków z krótkim czasie, bo Google nałoży bana i nici z indeksowania w wyszukiwarce.

    Radzę omijać oferty pozycjonowania z Allegro za 10 zł. Nie łudźmy się, że za takie pieniądze coś dostaniemy.
    Cytuj
  • gizmodo 19 gru 2010, 23:25
    Co do linkowania to można skorzystać z narzędzia System Addder. Jest to program, który sam, w pełni automatycznie pozycjonuje serwis, zdobywając regularnie linki dla strony. System Adder jest instalowany na serwerze i za pomocą modułu CRON, uruchamia się o wybranych godzinach, dodając określoną ilość linków do katalogów (qlweb, cncat, mini), precli (wordpress, mocnelinki). Potrafi on także rejestrować się na forach phpBB, umieszczając w profilu link. Posiada obsługę pingowania – czyli zgłaszania serwisu do odpowiednich serwerów, przyspieszając tym samym indeksowanie stron w Google.

    http://software.com.pl/pozycjonowanie-stron-skuteczny-marketing-internetowy-w-wyszukiwarkach/
    Cytuj
  • Lapik 20 gru 2010, 1:07
    Jak strona jest fajna to ludzie sami będą ją promować. Znajomy znajomemu da link ten kolejnemu.
    Może należałoby wykupić jakieś reklamy w gagu gagu lub poprosić znajomych o pisanie na różnych forach lub czatach.
    Cytuj
  • manianet 17 mar 2011, 19:21
    przede wszystkim wpis do katalogów seo, popularnych wyszukiwarek, odpowiednio dobrac słowa kluczowe do treści strony, najlepiej oryginalne, no i linkowac na forach tematycznych i dodawac linki na swojej stronie stron z tej samej tematyki. Zawsze tez można wykupić reklamę np w centrum reklamy czy google adwords.
    Cytuj
  • DeusEX 17 mar 2011, 21:15
    Linkowanie nie ma sensu jeśli są ustawione odpowiednie znaczniki w kodzie strony. Wtedy robocik Google nie podąża za linkami i trud wstawiania idzie na marne. Unikalny kontent jest kluczem i odpowiednie słowa kluczowe wstawione w metatagi.
    Cytuj
  • april 17 mar 2011, 22:06
    Najtańszym sposobem promocji jest marketing wirusowy. Jednakże wymaga on wiele pacy, ale efekty będą niezłeuśmiech
    Cytuj
  • suszka 13 mar 2012, 14:29
    Skorzystaj z usług firm zajmujących się pozycjonowaniem wielki uśmiech Trochę zainwestujesz ale z pewnością Twoja strona osiągnie świetną pozycję w wyszukiwarkach. Ja tak zrobiłam i nie żałuję.... W razie zdecydowania się na tą opcję polecam Stylem. Nie musiałam się o nic martwić, wszystko załatwili oni a ja cieszyłam się tylko coraz lepszymi efektami. Pozdrawiam! przymrużenie oka
    Cytuj
  • Vicen 26 lip 2012, 12:10
    Zgadzam się że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy przy promowaniu strony. Kampania, która zawiera linki sponsorowane to bardzo dobre rozwiązanie. Oczywiście, wiąże się to z kosztami, ale lepiej nie oszczędzać na marketingu. Wybór, jak zawsze jest Twój.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum