Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tablet, ale jaki??, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tablet, ale jaki??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • irgo 12 cze 2013, 16:44
    tutaj jest ta sama sytuacja. dokladasz stowke i masz samsunga, a tej marki nie trzeba reklamowac jesli chodzi o technologie.
    Cytuj
  • felsja 13 cze 2013, 9:52
    Ja słyszałem, że tablety samsunga są całkiem nie złe. Wytrzymałe, dobre parametry, bateria długo trzyma. Czego chcieć więcej ? uśmiech


    Cytuj
  • fleszyn 14 cze 2013, 16:55
    Z tabletami to jest zawsze problem. Bo tak naprawdę niewiele osób się na nich zna. Ale ta wypożyczalnia tabletów oferuje możliwość wynajęcia ich różnych modeli. Przed zakupem zawsze można sprawdzić jaki model jest najwydajniejszy.
    Cytuj
  • terlek88 15 cze 2013, 21:23
    Z tych tańszych polecam np.GoClever Tab R974.2.
    Kosztuje trochę ponad 600zł, a ma całkiem ładnie wnętrze jak na tą kasę uśmiech
    Wiadomo nie będzie działał z szybkością Ipada ale śmigać w podstawowych funkcjach będzie.
    Generalnie polecam przejść się do jakiegoś sklepu (widzę, że media expert tu jest podany i słusznie, bo ma chyba największy wybór tabletów) i rozejrzeć się... ale myślę, ze GoClever w pełni wystarczy przymrużenie oka
    Cytuj
  • marusz 18 cze 2013, 12:26
    Ja kupiłem 3 dni temu taki: Za tysiaka, wszystkie funkcje ma, działa i dla przecietnego użytkownika wydaje mi się , ze jest OK
    Cytuj
  • irgo 18 cze 2013, 15:30
    marusz napisał:Ja kupiłem 3 dni temu taki Za tysiaka, wszystkie funkcje ma, działa i dla przecietnego użytkownika wydaje mi się , ze jest OK
    to ja znów dorzucę coś od siebie uśmiech jeśli chcesz kupić coś w okolicy tysiaka, to zdecydowanie lepiej jest zainwestować w taki model nie mam jakoś zaufania do takich mało znanych marek
    Cytuj
  • fleszyn 25 cze 2013, 14:23
    Ta wypożyczalnia tabletów ma dużo fajnego sprzętu. Znajdziesz tam fajne nowe modele Samsunga. Wypożyczenie na kilka dni to zaledwie ułamek wartości nowego tableta.
    Cytuj
  • Meteor01 25 cze 2013, 18:53
    Dwa miesiące temu kupiłem Pentagram TAb 8.0 i jak na razie jest ok. Brak w nim jednak Bluetooth, ale aż tak bardzo nie jest mi potrzebny.
    Cytuj
  • 27 cze 2013, 10:29
    Ja od siebie mogę polecić tablety WonderMedia. Całkiem tanie i całkiem przydatne
    Cytuj
  • maciejewskaa 30 cze 2013, 0:07     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2013, 0:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja ma Kruger & Matz KM1010. Nie był drogi i jestem z niego zadowolona tu masz recenzje i opinie tableta
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum