Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tablet, ale jaki??, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tablet, ale jaki??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dariush 4 lip 2013, 23:53
    A co myślicie o tym tablecie? Trąbią, że iPad-y to takie "bajeranckie i wypasione" urządzenia, mówiąc slangiem młodzieżowym, ale czy rzeczywiście taki tablet jest wart swojej - bądź co bądź - powalającej na kolana ceny? Ma ktoś z Was iPad-a i może pochwalić się jego osiągnięciami?
    Cytuj
  • trolta 5 lip 2013, 12:12
    Słyszałem, że najlepsze tablety produkuje Samsung, ale nie wiem ile w tym prawdy, ponieważ sam nie mam tableta i nie zamierzam go mieć, bo uważam, że wszystkie funkcje tableta mam w telefonie.



    Cytuj
  • hipcio 11 lip 2013, 10:15
    Przed zakupem tabletu poczytałem sobie na temat tabletów na Nokaucie
    Najlepsze opinie zebrał Apple iPad4 ale ostatecznie zdecydowałem się na Samsunga Galaxy Tab 2 i muszę powiedzieć, że nie żałuję. przymrużenie oka
    Cytuj
  • 16 lip 2013, 12:53     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2013, 12:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Też mam tego samsunga Galaxy Tab 2 i szczerze powiem, wart swojej ceny. Pod żadnym kątem mnie nie zawiódłuśmiech
    Cytuj
  • moneymaker913 13 sie 2013, 12:50
    Jak dla mnie ten samsung http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Samsung,Galaxy,Note,101,nowoczesny,tablet,dla,grafikow,z,rysikiem,S,Pen,1-14050-1.html to najlpeszy tablet na rynku.
    Cytuj
  • BluRay 13 sie 2013, 14:13
    Z tymi tabletami to jakiś obłęd, nawet Polacy zaczęli tłuc własne chińskimi rękoma.

    Jedna w przeciwieństwie do zeszłego roku teraz można mieć fajny tablecik za mniej niż 1000 zł.
    Cytuj
  • shipara 22 sie 2013, 11:12
    Ja kompletnie nie rozumiem takich ludzi, którzy chcą mieć tablet. Mają smarphony, które praktycznie spełniają wszystkie funkcje tabletu. Tablet ma tylko większy wyświetlacz i to wszystko. Dla mnie kasa wydana na tablet to dla mnie kasa stracona.
    Cytuj
  • Garry_Pike 23 sie 2013, 9:37
    Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią , ludzie się wręcz podniecają ,że sobie odpalą facebooka na tablecie i będzie większy niż na smartphonie... Poza tym telefony robią coraz większe, wcale się nie zdziwię jak będą mieć po 10 cali , bo przeciez im większy tym lepszy
    Cytuj
  • 5 wrz 2013, 9:26
    Ja kupiłem w zeszłym tygodni TABLET 10.1'' GOCLEVER TAB R104 i super śmiga za 369 zł w Realu.

    ubuunii4 napisał:A ja chciałabym kupić [url=http://www.megamarket.com.pl/lark-tablet-lark-freeme-70-1,id-124360]tablet[/url] dla dziecka, do 500 zł co polecacie? Głównie ma służyć do gier
    Cytuj
  • waloria 5 wrz 2013, 14:36
    Taki z reala powinien w zupełności wystarczyć uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum