Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tablet, ale jaki??, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tablet, ale jaki??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zlotyklos 29 wrz 2013, 12:33
    moim zdaniem warto jest tablet mieć, jak się już go ma to się przekonujemy do tego, jakie ma możliwości i do czego może nam służyć. A poza tym teraz w szkołach też się je wykorzystuje, a jak ktoś będzie potrzebował tabletu dla dziecka to myślę, że jednym z lepszych będzie ten tablet goclever a971 5487
    Cytuj
  • samuraj 2 paź 2013, 0:15
    jeju, ja bym tabletu z windowsem nie wzięła - kiedyś pewnie będą fajne, ale póki co to słabo tam z apkami. No i są drogieprzebiegły
    jak ktoś potrzebuje do neta, muzyki, filmów i gier to taki za 500zł oparty na androidzie powinien starczyć.
    Cytuj
  • cookie138 31 paź 2013, 19:09
    A może taki tablet biedzę dobry PENTAGRAM QUADRA 7 QUAD CORE 1GB RAM 8GB IPS ma całkiem niezłe parametry a cena nie jest wysoka.
    Cytuj
  • 5 lis 2013, 22:21
    Ciekawe czy którakolwiek wypowiedź w tym temacie jest napisana naprawdę bo z tego co widzę to większość przemyca tylko linki do swoich sklepów.
    Jeśli o mnie chodzi to tablety sa w sumie nie potrzebne tak jak już ktoś pisał wyżej.
    Cytuj
  • Mortyrr90 6 lis 2013, 10:48
    Też uważam że nie są potrzebne, to sztuczna potrzeba posiadania nakręcona marketingowo przez specjalistów, sztuczny popyt na nieużyteczne dobro.
    -------------------------------------------------------------------------------
    [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=TAGI01&Keyword=Adrian_Zieli%F1ski]Adrian Zieliński[/url]
    Cytuj
  • pani_woda 27 lis 2013, 16:15
    dlaczego tablet jest niepotrzebny? wszystko zależy kto czego potrzebuje, może komuś niepotrzebny jest komputer stacjonarny a chce korzystać z internetu? albo zamiast netbooka decyduje się na tablet, bo jest lżejszy i mniejszy, że wam nie jest potrzebny to nie znaczy, że dla innych jest zbędnym gadżetem, ja śledzę kursy walut i giełdę, tablet jest wygodniejszy od smartfona, przynajmniej dla mnie i nie wyobrażam sobie życia bez tabletu, taka sytuacja, mam nexusa 7, ale jak ktoś nie wie co wybrać to może poczytać wskazówki chociażby tutaj http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-tablet/385/
    Cytuj
  • Oksii 28 lis 2013, 12:41     (ostatnio zmieniony przez autora 2 gru 2013, 8:32, w całości zmieniany 1 raz)
    W Biedronce są jakieś tablety, czy ktoś może powiedzieć coś więcej o ich jakości?

    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    [url=http://www.allianz.pl/ubezpieczeniowy-fundusz-kapitalowy,43944.html]allianz.pl/ubezpieczeniowy-fundusz-kapitalowy,43944.html[/url]
    Cytuj
  • szeptamy 2 gru 2013, 12:48
    a testował ktoś iboxy? ja mam samsunga i muszę kupić coś nowego szybszego ale nie wiem o nich za wiele, jakis ibox hermes 7 - może ktoś coś doradzić ?
    Cytuj
  • Meteor01 8 gru 2013, 15:57
    W tej cenie, to absolutnie bezkonkurencyjny jest Nexus 7.
    Cytuj
  • 30 gru 2013, 12:18
    Mając do wyboru Pentagrama i Nexusa - wybrałbym zdecydowanie tego drugiego. Znany i lubiany sprzęt, a z pentagramem to mi się kojarzy tylko afera związana z reklamacją ich produktów na gwarancji...
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum