Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Ciekawa książka na urlop, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ciekawa książka na urlop

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casia1980 22 lis 2010, 11:06
    Smaki południowej Italii Marleny de Blasi - arcysmakowita lekturauśmiech Gwarantuję, że po jej przeczytaniu bedziesz chciała na następne wakacje wybrać się do Włochprzymrużenie oka
    Cytuj
  • kominek4 14 sty 2011, 16:48
    Ja polecam książki Mario Puzo. Warto zwłaszcza przeczytać "Ojca Chrzestnego", jest to na prawdę świetna książka, a po za tym film jest tak sławny, że warto przekonać się jaka w takim razie jest książkauśmiech.
    Cytuj
  • fantazja00 4 mar 2011, 15:05
    A czytaliście książkę Millenium Stiega Larssona ? Skład się ona z 3 tomów, które są dość grube, ale przyznać trzeba że książkę czyta się bardzo szybko i bardzo przyjemne. Myślę, że zainteresuje każdego kto lubi kryminały...
    Cytuj
  • Miszka9 4 mar 2011, 16:12
    A ja od siebie polecam biografię Myslovitz pt."Życie to surfing" napisaną przez Leszka Gnoińskiego. Ciekawie się ją czyta, bardzo ładne zdjęcia z tras koncertowych zespołów, a także na końcu kompendium wiedzy o muzykach.
    Cytuj
  • konto_usuniete_233464 2 cze 2011, 23:22
    A ja polecam nie tyle tytul , co sposob na czytanie - audiobooki . Fantastyczna sprawa, robie dwie rzeczy w jednym czasie , to znaczy moge robic , jesli chce przymrużenie oka) i tu nieskromnie polece swoj kiosk , wybor jest szeroki , a nawet sa darmowe rzeczy http://kiosknapustyni.pl/audiobooki/darmowe_audiobooki_c1208.xml
    Cytuj
  • VictoriaB 7 lip 2011, 16:35
    Audiobooki sa fajnie do samochodu, ale kiedy chcę się zrelaksować, to tylko z ksiażką w reku
    Cytuj
  • Aquarella 15 lip 2011, 14:37
    Ja w ten urlop zamierzam przerobić ten temat edukacja zdrowotna.
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 12:52
    Ja właśnie skończyłam czytać książkę "Bojowa Pieśń Tygrysicy" Amy Chua. Bardzo fajna i nawet lekka książka. Przeczytałam w tydzień. Idzie gładko. Szczerze polecam uśmiech
    Cytuj
  • tetete 3 sie 2011, 17:26
    To ja jeszcze dodam od siebie - z takich włoskich klimatów to ja polecam książki Frances Mayes np. Pod słoncem Toskanii (na podstawie której nakręcono film) i Codzienność w Toskanii albo Bella Toskania uśmiech Książka częściowo autobiograficzna, bardzo polecam, pisana świetnym barwnym językiem i wspominająca wiele włoskich szczegółów począwszy od ich codzienności w postaci kuchni, obyczaje, gesty, kulturę.
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 15:11
    Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą książkę "Amazonia w weekend" (można ją kupić na goneta.net). Muszę powiedzieć, że jest to naprawdę niesamowita lektura od której nie można się oderwać. Idealna na urlopowe wieczory.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum