Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Ciekawa książka na urlop, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ciekawa książka na urlop

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jenny_g 10 wrz 2011, 0:37
    Swój urlop spędziłam z książkami Cejrowskiego przymrużenie oka Polecam! Ale na jesień i wieczory pod kocem z książką też będą dobreprzymrużenie oka
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 16:40
    to zależy co lubisz czytać. Na pewno polecę Ci w formie e-booka. Na stronie znajdziesz dużo ciekawych pozycji. Ja ostatnio czytałam "w pogoni za demonem".
    Cytuj
  • Marczika 23 kwi 2013, 13:48
    Ja też ostatnio przeniosłam się z wersji papierowej na [url=http://]e-booki[/url] i powiem szczerze, że wygodnie mi się tak czyta. Mam za sobą lekturę "Insygnia nocy" oraz "Hexa" i obie dosyć dobrze napisane, a co najważniejsze wciągające. Już się rozglądam za nowymi tytułami.
    Cytuj
  • agaagaagaaga 1 maj 2013, 8:16
    Jeśli ktoś lubi czytać erotyki to polecam nową książkę M. Nowickiej " Piąta fala pożądania" opisuje ona przygody erotyczne kobiet w różnym wieku, pozwala puścić wodze fantazji oraz przenosi czytelnika w świat erotyki. Napisana w dość pikantnym języku pobudza zmysły czytelnika jak również pozwala odkryć własny potencjał seksualny, który niejednokrotnie jest głęboko ukryty. Zachęcam do przeczytania w wygodnej wersji e-booka tutaj- http://org-epost.com/book19783562.php
    Cytuj
  • mtuska 6 maj 2013, 15:13
    Ciekawa książka jaką ostatnio przeczytałam to " Piąta fala pożądania" autor: Monika Nowicka. Rewelacyjna pozycja, lekka, szybko się czyta, wciągająca. W książce opisane są historie wielu kobiet z różnych części świata ich przeżycia, fantazje oraz pragnienia....
    Jeżeli chcesz poznać świat erotyki od nowa, głębiej i bardziej szczegółowo przeczytaj koniecznie: http://org-epost.com/book19783562.php
    Cytuj
  • Kajakarz 24 cze 2013, 8:16
    jenny_g napisał:Swój urlop spędziłam z książkami Cejrowskiego przymrużenie oka Polecam! Ale na jesień i wieczory pod kocem z książką też będą dobreprzymrużenie oka
    No to prawda. Ja gościa osobiscie nie lubię, ale jego książki są swietne, to nie można powiedzieć i nie raz na urlopie zdarzało nam się poczytywac. Tutaj: (to taki serwis rekomendujący ksiażki) też można trochę fajnych opinii i ocen o książkach i Cejrowskiego i innych podróżników znaleźć.
    Warto lookać przed zakupami
    Cytuj
  • sekaes 24 cze 2013, 8:40
    W tamte wakacje przeczytałem książki jak :

    Ręka mistrza - Stephena Kinga
    Alchemik - Paulo Coelho
    Jak pisać - Stephena Kinga

    Może któryś z tych tytułów was zainteresuje.

    Cytuj
  • 24 cze 2013, 10:01
    Polecam "Jak zostałem premierem" Roberta Górskiego. Książka jest niesamowicie pozytywna!
    Cytuj
  • ElaW 7 lip 2013, 9:00
    Zależy co kto lubi uśmiech. Ja ostatnio zaczytuję się w kryminałach uśmiech, ale na urlop poleciłabym jakąś lekką książkę np Lato w Toskanii albo Moje rzymskie wakacje.
    Cytuj
  • xapster 17 lip 2013, 14:49
    A ja polecam Marka Twiana. W wakacje jego książki, np. Przygody Tomka Sawyera się świetnia czyta uśmiech



    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum