Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Ciekawa książka na urlop, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ciekawa książka na urlop

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Pupapunku 18 lip 2013, 9:53
    Tortilla Flat, na lato jak znalazł, Czarodziej Steinbeck przeniesie Cię do upalnego miasteczka byś mógł leżeć i pić z Dannym i resztą odganiając muchy. Świetna książka, dosyć kieszonkowych rozmiarów, więc zmieścisz ją w plażowej torbie i nie nadwyręży twojego podróżnego bagażu. uśmiech

    Cytuj
  • Lemure 1 sie 2013, 12:23
    "Prawo przyciągania"
    Cytuj
  • pawelR43 9 sie 2013, 18:59
    ja od siebie polecam tobie [url=http://www.bookmaster.pl/spowiedz,psa,brutalna,prawda,o,polskiej,policji/loranty,dariusz/ksiazka/775759.xhtml] spowiedź psa [/url] mocna pozycja na faktach.
    Cytuj
  • monikap19 11 sie 2013, 12:13
    Biografia Devego Gahama jeśli ktoś tak ja jest fanem Depechy to chyba nie muszę polecać uśmiech
    Cytuj
  • wonocola 12 sie 2013, 14:46
    Sherlock Holmes - Pies Baskervieldów uśmiech
    Cytuj
  • HannnaM 17 sie 2013, 0:28
    "Morfina" Twardocha - chyba najlepsza polska książka od dawna.
    Cytuj
  • Grazzie 14 wrz 2013, 15:51
    Wszystko zależy od tego, jaki gatunek książki lubisz, chociaż z drugiej strony urlop to dobry moment na poznanie czegoś nowego (w sensie gatunku) - polecam Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci - od premiery trochę czasu już minęło, ale fantastycznie się ją czyta a co najważniejsze trzyma w napięciu do ostatnich stron (film nie dorównuje książce!).
    Cytuj
  • waloria 16 wrz 2013, 12:13
    Ja Ci polecam "Atlas Chmur" naprawdę super lekturka uśmiech
    Cytuj
  • pani_woda 24 maj 2014, 11:17
    ja bardzo lubię klasyki, ale chętnie zaglądam też do nowszych pozycji, często zaglądam też na portale związane z literaturą.
    Cytuj
  • Ecia 27 maj 2014, 17:49
    Jak ktoś lubi thilery skandynawskie to polecam Camilla Läckberg
    i jej całą serię
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum