Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jak usadzić gości na weselu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak usadzić gości na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anka70 17 sie 2010, 19:34
    dzikaroza napisał:Ja byłam kiedyś na weselu, gdzie para młoda w ogóle nie pomyślała, jak usadzić gości i nie było żadnych karteczek z imionami. To było dopiero straszne - ludzie siadali gdziekolwiek, nawet ktoś chciał zająć miejsce pary młodej...
    Ogólnie historia bardzo żenująca, więc jakkolwiek usadzisz ludzi to grunt, żeby to przemyśleć i postawić karteczki!
    Nie no takiej opcji nie biorę w ogóle pod uwagę... Winietki będą obowiązkowo! uśmiech
    Cytuj
  • likeavirgin 17 sie 2010, 21:59
    Winietki muszą być!
    Ja na swoim weselu na pewno pousadzam ludzi grupami i wymieszam moich znajomy ze znajomymi narzeczonego i tak samo nasze rodziny. Uważam, że od tego jest wesele, żeby dwie rodziny mogły się w końcu poznać i razem świętować.
    No i dla pary młodej jest to bardziej praktyczne - od razu cała grupa przy jednej wizycie przy stoliku przymrużenie oka
    Można na bieżąco kontrolować jak się ludzie integrują uśmiech
    Cytuj
  • dana51 17 sie 2010, 23:24
    A ja uważam, że nie ma sensu rozsadzać ludzi . Może warto zaznaczyć który stolik, albo miejsca są dla pary młodej, rodziców i świadków, a reszta niech siada jak chce.
    Jestem zdania, że ludzie sami się odpowiednio dobiorą i rozsadzą...
    Cytuj
  • idygo 8 wrz 2010, 15:55
    Miałem ostatnio przyjemność być na weselu w hotelu w Krakowie. Były tam właśnie 8 osobowe okrągłe stoliki. Ważne żeby przynajmniej 2 pary znały się przy takim stole. Nie jestem zwolennikiem zbytniego mieszania ludzi. Niech siedzą obok siebie Ci co lubią ze sobą imprezować. W hotelu, o którym pisałem świetne było to, ze przy eleganckich stolach była tylko część oficjalna, impreza odbywała się na dole, w piwnicach. Bardzo miło to wspominam.
    Cytuj
  • magnieszka 8 wrz 2010, 19:02
    Moim zdaniem kwestia karteczek zależy przede wszystkim od wielkości wesela. Jeśli zaprasza się 100 osób, albo więcej to rzeczywiście warto przemyśleć jak posadzić ludzi, bo jak taki tłum nagle się zejdzie to może być niezłe zamieszanie...
    Sama niedawno byłam na weselu, gdzie karteczek nie było i świetnie się to sprawdziło. Gości było koło 40, więc każdy mógł usiąść tak jak chciał. Nie było problemu z miejscami dla młodych i ich rodziców, bo po prostu mieli swój stół odpowiednio przybrany na 6 miejsc, więc nikt się nie pomylił przymrużenie oka
    Cytuj
  • natima 8 wrz 2010, 21:20
    Zgodzę się z Tobą magnieszka. Ja byłam na weselu na 50 osób, gdzie Państwo Młodzi zdecydowali się na karteczki. Finał był taki, że ludzie zaczęli się wymieniać i było zamieszanie. Przy takiej ilości gości spokojnie można pozwolić im usiąść jak chcą.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 14:52
    najlepsze rozwiazanie pozostawic ta kwestie gosciom .... kazdy na pewno znajdzie sobie sam miejsce dla siebie i na pewno nie bedzie mial przez cala impreze stresu ze siedzi kolo kogos kogo nie zna lub nie darzy wieksza sympatia w efekcie wyjdzie wczesnie z imprezy lub nie bedzie sie dobrze bawil, a przeciez nie o to chodzi uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum