Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czym jechać do ślubu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym jechać do ślubu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 z 5  
  • okeanna 5 wrz 2010, 10:41
    Szykuję się bardzo intensywnie do wesela. Jestem na etapie wybierania samochodu do ślubu. Narzeczony powiedział, że jemu wszystko jedno więc to ja muszę zadecydować. Szukałam trochę na favore czegoś fajnego, ale nie wiem na co się zdecydować... Może podzielicie się czym jechaliście do ślubu?
    Cytuj
  • aleksander_wielki 5 wrz 2010, 11:08
    Ja wybrałem mercedesa SL cabrio - 2 osobowy i sam będę kierowcą wielki uśmiech Ale jak Twojemu narzeczonemu wszystko jedno, to może wybierzcie coś standardowego z kierowcą?
    Cytuj
  • amanda 5 wrz 2010, 13:05
    Ja do ślubu jechałam własnym samochodem. Miałam wtedy CITROENA, kolor też był przyjazny, bo srebrny metalik. Poprosiłam brata i był kierowcą. Obyło się nawet bez baloników i tego typu ozdób. Dla mnie wydawanie kasy na specjalny samochód do ślubu to kompletna bzdura, wolałam zainwestować w sukienkę przymrużenie oka
    Cytuj
  • okeanna 5 wrz 2010, 16:59
    My niestety nie mamy swojego samochodu jeszcze, więc to odpada. Ojciec proponował mi swój samochód, ale ma czarny i nie bardzo mi się to widzi. Niby to strata kasy, ale z drugiej strony wesele to tak droga impreza, że można i z samochodem zaszaleć. Ja wychodzę z takiego założenia.

    Co do 2 osobowego auta, to raczej odpada, bo mój narzeczony nie należy do fanów motoryzacji, więc raczej chcielibyśmy, żeby ktoś był kierowcą i nie martwić się o nic.
    Cytuj
  • urbanistka 5 wrz 2010, 19:13
    W sumie to masz rację. Niby żal kasy, ale jak całość kosztuje ponad 30 tysięcy, to już te kilka stówek w tą czy w tamtą nie robi takiej różnicy. Mi się marzy pojechać do ślubu Audi, kolor srebrny metalik. Będę takiego szukać uśmiech
    Cytuj
  • rzenia 5 wrz 2010, 20:39
    aleksander_wielki napisał:Ja wybrałem mercedesa SL cabrio - 2 osobowy i sam będę kierowcą wielki uśmiech Ale jak Twojemu narzeczonemu wszystko jedno, to może wybierzcie coś standardowego z kierowcą?
    Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie uśmiech
    Tylko zawsze myślałam, że świadkowie powinni jechać z państwem młodym, więc nie rozważałam takiej dwu osobowej opcji... A co Wy o tym sądzicie?
    Cytuj
  • aleksander_wielki 5 wrz 2010, 22:25
    rzenia napisał:Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie uśmiech
    Tylko zawsze myślałam, że świadkowie powinni jechać z państwem młodym, więc nie rozważałam takiej dwu osobowej opcji... A co Wy o tym sądzicie?
    Nasi świadkowie będą jechać innym samochodem, nie było z tym jakiegoś problemu, więc myślę, że to jest kwestia tylko i wyłącznie do dogadania.
    Cytuj
  • borowina 6 wrz 2010, 1:01
    Ja do ślubu jechałam starym Mercedesem (beczką), mojego narzeczonego. Kochał ten samochód chyba tak bardzo jak mnie, więc nawet nie zastanawialiśmy się nad inną opcją przymrużenie oka Do tego był biały, więc idealny na ślub!
    Problem ze świadkami rozwiązaliśmy w taki sposób, że świadek był kierowcą, a świadkowa jechała na siedzeniu obok.
    Bardzo fajnie to wspominamy uśmiech
    Cytuj
  • zbychoo 6 wrz 2010, 8:00
    A ja do ślubu jechałem TIREM uśmiech Do tego za nami jechali inni koledzy swoimi tirami. Dobrze, że wybraliśmy kościół z dużym parkingiem przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksander_wielki 6 wrz 2010, 11:43
    zbychoo napisał:A ja do ślubu jechałem TIREM uśmiech Do tego za nami jechali inni koledzy swoimi tirami. Dobrze, że wybraliśmy kościół z dużym parkingiem przymrużenie oka
    Hehe, nieźle przymrużenie oka Chciałbym kiedyś zobaczyć taką karawanę tirów i wychodzącą z niego pannę młodą w sukni przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum