Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Blueberry28 25 sie 2010, 20:45
    Jeśli znasz dobrze młoda parę to rzeczywiście świetny pomysł, ale jak się nie zna zbyt dobrze ich gustu to lepiej nie ryzykować. Myślę że nie ma nic niewłaściwego w dyskretnym upewnieniu sie czy prezent typu sprzęt agd ucieszy ich i nie zdubluje, żeby nie mieli 3 żelazek gdy przydałoby im się coś innegouśmiech A takich rzeczy na ogół jest mnóstwo jak się ma nowy dom i wszystko trzeba sobie kupić.
    Cytuj
  • nachos 25 sie 2010, 23:46
    Może faktycznie zdecyduję się dać po prostu pieniądze... Nie mam za bardzo czasu chodzić teraz po sklepach i szukać serwisów na wyprzedaży przymrużenie oka Napiszcie ile powinienem dać do koperty? Idę z osobą towarzyszącą, więc pewnie 200 zł, to będzie jednak trochę mało...
    Cytuj
  • AAnka 26 sie 2010, 0:10
    Jak na dwie osoby to 200 zł to rzeczywiście trochę mało. Jeśli nie zamierzasz dać dużo więcej to zdecyduj się na prezent.
    Myślę, że powinieneś dać powyżej 300 zł. No i do tego jakieś kwiaty czy coś innego, jeśli państwo młodzi sobie zażyczą.
    Cytuj
  • kubag 26 sie 2010, 0:32
    Ja ostatnio wybierając się na wesele dostałem radę, żeby do koperty włożyć przynajmniej tyle, żeby impreza się zwróciła, czyli pewnie na 2 osoby to będzie jakieś 400 zł, bo teraz takie standardowe wesele kosztuje powyżej 180 zł za osobę. Najlepiej, jeśli idziesz z kimś kto też zna parę młodą, to może koszty podzielą się na pół. Jak nie to lepiej kup prezent, wyjdzie o wiele taniej.
    Cytuj
  • nachos 26 sie 2010, 1:24
    Niestety moja towarzyszka jest zupełnie nie związana z parą młodą, słabo się znają, więc na pewno nie będę jej prosił, aby się dokładała do prezentu. 400 zł to jednak dużo, może faktycznie poszukam prezentu. Trochę mi to nie pasuje, ale będę musiał się wybrać na zakupy, więc piszcie jak macie jeszcze jakieś fajne pomysły...
    Cytuj
  • zuzaka 26 sie 2010, 6:19
    nachos, jak nie masz czasu na chodzenie po sklepach, to kup coś przez internet przymrużenie oka
    Ja proponuję kupić frytkownicę - bardzo fajny prezent, którego sami by sobie pewnie nie kupili. No i jest mała szansa, że się powtórzy przymrużenie oka
    Cytuj
  • zatroskana 26 sie 2010, 7:08
    Z takich oryginalnych sprzętów agd polecam kupić dobrą gofrownicę, albo maszynkę do wypiekania chleba. Oczywiście jeśli wiesz, że para młoda lubi choć trochę gotować przymrużenie oka Bardzo fajne i w gruncie rzeczy przydatne sprzęty, a jest szansa, że się nie powtórzą. Bo jak kupisz żelazko albo toster to możesz być pewien, że ktoś inny też na to wpadnie.
    Cytuj
  • weris 26 sie 2010, 10:18
    Jeśli znajomi lubią gotować, to ja radzę kupić porządny garnek do gotowania na parze. Na pewno im się przyda. Albo opiekacz/grill też świetne urządzenie. Sama ostatnio dałam coś takiego znajomym w prezencie i byli bardzo zadowoleni uśmiech
    Cytuj
  • eweline 26 sie 2010, 11:10
    Jeśli nie chcesz wydać za dużo pieniędzy, a szukasz czegoś fajnego to polecam jajowar uśmiech
    Cytuj
  • nachos 26 sie 2010, 13:19
    eweline napisał:Jeśli nie chcesz wydać za dużo pieniędzy, a szukasz czegoś fajnego to polecam jajowar uśmiech
    co to takiego?!?
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum